Opera

Opera 75.3.3978.72666

Opera — популярний інтернет-браузер від норвезьких розробників, який був успішно адаптований на мобільні пристрої під керуванням Android і підтримує широкий спектр веб-стандартів.

Після встановлення браузера на мобільний пристрій користувач потрапляє на відому експрес-панель з набором іконок сайтів за замовчуванням — Google, Gmail, Яндекс та інше. По боках від експрес-панелі знаходяться «Рекомендації» і історія відвіданих вами веб-сторінок. «Рекомендації» — новинна стрічка, яку Opera створює з різних інтернет-ресурсів. Новинну стрічку можна налаштувати на свій смак — вказати регіон пошуку інформації, мову, вибрати відображення новин тематик, які вас цікавлять (автомобілі, спорт, мода, життя і т.д.), але вибрати ресурси для пошуку інформації неможливо. На самій експрес-панелі можна створювати як закладки сайтів, так і тематичні папки — для цього потрібно перетягнути одну іконку на другу і вони упакують в одну папку, яку можна назвати зручним ім’ям. Для додавання відкритих сайтів на  експрес-панель досить просто натиснути на символ «+» з лівого від адреси сайту боку. Адресний рядок, як і в багатьох інших браузерах, поєднується з рядком пошуку. Стандартна пошукова система в Opera — Google, але її можна змінити на Яндекс, Amazon та інші.

Кнопка-логотип Opera викликає меню браузера. Тут є різні функції: пошук по сторінці, відправка сторінки у встановлені додатки (Facebook, Gmail), передача даних через Bluetooth, швидкий перехід до  експрес-панелі, рекомендацій та історії, виклик менеджера завантажень, налаштування параметрів стиснення трафіку з відображенням інформації про його економію. У налаштуваннях браузера можна обрати ступінь стиснення зображень, включити блокування непотрібних спливаючих вікон, очистити куки, історію і паролі. Не забули розробники і про підтримку Opera Link — сервісу для синхронізації ключових даних на ваших пристроях (закладок, історії, паролів, експрес- панелі і т. д.).

За швидкістю роботи мобільна версія браузера Opera може дати фору навіть Google Chrome. Багато тестів показали високу швидкість обробки javascript, а також високий бал з підтримки HTML5. Сьогодні Opera для Android — відмінний конкурент для інших браузерів, який здатний вийти на лідируючі позиції серед браузерів для мобільних пристроїв.

Зміни в останній версії Опера

  • Дякую, що вибрали Opera! Ця версія вашого браузера поставляється з віджетом на робочому столі для VPN Pro, який дозволяє вам включати та вимикати службу VPN для всього пристрою за власним бажанням. Ми також оновили представлення "Налаштування", яке тепер включає зручну функцію пошуку.
  • Chromium 112.
  • Нова тема: Помаранчева.
Автор:
ID додатку: com.opera.browser
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити Opera для Android Opera для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Opera!

Інші додатки в категорії