Incredibox

Incredibox 0.7.0

Incredibox — цікава музична гра, розроблена для пристроїв під керуванням операційної системи Android. Гра надає користувачам унікальну можливість створювати власну музику у різних стилях, застосовуючи цікаві звукові ефекти. Це неймовірно захоплююча та стильна гра, яка підкорила серця мільйонів геймерів у всьому світі. Якщо ви давно хотіли писати музику, але не знали, як це зробити, саме час завантажити цю дивовижну гру і спробувати свої сили.

Ігровий процес простий і зрозумілий із перших хвилин. Гравці переміщуються між персонажами, які попередньо наділяються певним набором звуків. Ви можете активувати або деактивувати будь-якого персонажа у будь-який момент гри. Таким чином, можна створити просто величезну кількість унікальних мелодій. Автоматичний режим допомагає новачкам у створенні міксів, якщо їм не вистачає досвіду у відчутті ритму. В Incredibox користувачі можуть не тільки створювати композиції, але й ділитися ними з іншими. При наборі понад 50 лайків треки потрапляють у топ 50 Incredibox.

Керування у грі інтуїтивно зрозуміле, а механіка підтримує максимальну легкість у створенні музики. Інтерфейс чітко структурований, полегшуючи користувачеві доступ до всіх важливих функцій.Завантажуйте гру на свій мобільний пристрій та розвивайте власний стиль, створюючи неповторні композиції. Перед встановленням продукту обов'язково дозвольте інсталяцію програм з невідомих джерел, інакше гра не встановиться.

Зміни в останній версії Інкредібокс

  • Новий бонус був доданий до V9! (Ми вже працюємо над третім)
  • Дрібні виправлення
Автор:
Офіційний сайт: www.incredibox.com
ID додатку: com.sofarsogood.incredibox
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Incredibox для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Incredibox!

Інші додатки в категорії