FNF: VS Tabi

FNF: VS Tabi (2021-06-15)

VS Tabi — ще один популярний мод для Friday Night Funkin', який додасть у вашу гру нового суперника. Саме в цій модифікації ви зможете битися з Табі, колишнім бойфрендом Подруги. Він прийшов, щоб помститися і подати вам урок. З цим аддоном для Android ви можете насолодитися новим неофіційним тижнем гри на своєму мобільному пристрої.

Дуже підкуповує, що це сюжетний мод з високоякісної графікою і крутими озвученими діалогами. Мод розповідає нам історію Табі, людини з розбитим серцем і бажанням помститися Подрузі і її батькові за те, що вони використовували його в своїх інтересах. Бойфренд повинен захистити свою обраницю і перемогти в жорсткому двобої. Скажемо відразу, що перемогти буде нелегко і доведеться проявити весь свій потенціал.

В цій модифікації геймера очікує 3 нові пісні з трьома рівнями складності. Рівень HARD дуже складний, тому доведеться сильно попітніти, щоб перемогти. Весь контент мода просто вражаючий. Якість продукту набагато перевершує інші моди для цієї гри. Це, безсумнівно, один з найбільш рекомендованих модів для завантаження сьогодні. Завантажуйте і оцініть всі новинки.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
FNF: VS Tabi

Cackle

Інші додатки в категорії