FNF: VS Tabi

FNF: VS Tabi (2021-06-15)

VS Tabi — ще один популярний мод для Friday Night Funkin', який додасть у вашу гру нового суперника. Саме в цій модифікації ви зможете битися з Табі, колишнім бойфрендом Подруги. Він прийшов, щоб помститися і подати вам урок. З цим аддоном для Android ви можете насолодитися новим неофіційним тижнем гри на своєму мобільному пристрої.

Дуже підкуповує, що це сюжетний мод з високоякісної графікою і крутими озвученими діалогами. Мод розповідає нам історію Табі, людини з розбитим серцем і бажанням помститися Подрузі і її батькові за те, що вони використовували його в своїх інтересах. Бойфренд повинен захистити свою обраницю і перемогти в жорсткому двобої. Скажемо відразу, що перемогти буде нелегко і доведеться проявити весь свій потенціал.

З VS Tabi ви можете насолоджуватися 3 новими піснями з 3 рівнями складності. Рівень HARD дуже складний, тому доведеться сильно попітніти, щоб перемогти. Весь контент цього мода просто вражаючий. Якість даного продукту набагато перевершує інші моди для цієї гри. Це, безсумнівно, один з найбільш рекомендованих модів для завантаження сьогодні. Завантажуйте і насолоджуйтеся новинками.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
FNF: VS Tabi

Cackle

Інші додатки в категорії