FNF Character Test Playground

FNF Character Test Playground 1.2

Friday Night Funkin Character Test Playground — безкоштовний мод, який дозволяє додавати й тестувати різних персонажів FNF на Android-пристроях. Це друга поліпшена версія (Remake 2), за допомогою якої ви зможете протестувати голоси й анімацію більш ніж 20 різних персонажів. Тут ви зможете протестувати як офіційних, так і інших персонажів з найпопулярніших модів гри.

Ця програма привнесе у вашу FNF безліч новинок і цікавого контенту і значно урізноманітнить гру. Ця модифікація дозволить ретельно вивчити персонажів і їх деталі. Тут ви також зможете налаштувати фон із запропонованого списку. Крім нових, доступні кілька фонів з офіційних тижнів гри.

Ще однією перевагою Friday Night Funkin Character Test Playground (Remake 2) є можливість зміни фонової пісні. Ви зможете вибрати щось на свій смак і відповідно до настрою. Також у вас буде можливість самостійно налаштувати висоту голосу персонажів. Це буде дуже цікаво, адже пісні будуть звучати зовсім по-новому.

Завантажуйте один з найпопулярніших модів для Friday Night Funkin і зробіть свою гру ще більш цікавою та захоплюючою. Завдяки цьому аддону ви зможете пережити новий ігровий досвід і здивувати всіх друзів. Встановлення моду гранично просте і не вимагає спеціальної інструкції.

Зміни в останній версії

  • Нарешті 1.2 вийшов! на цей раз у нього є не дуже секретний ключ для кожного символу! також включає фліп-персонаж, більше баг-файлів, нову музику та багато іншого!
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FNF Character Test Playground для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF Character Test Playground!

Інші додатки в категорії