FNF: VS Garcello

FNF: VS Garcello (2023-11-22)

VS Garcello — ще одна цікава модифікація Friday Night Funkin' для Андроїд-пристроїв. Аддон додає в гру нового персонажа, з яким вам доведеться битися, а також кілька крутих оригінальних треків: Headache, Nerves і Release. Все це урізноманітнить вашу гру і додасть в неї гостроти.

За сюжетом гри незнайомець, що постійно палить (Гарчелло) перетинає шлях Хлопця і Подруги під час їхньої вечірньої прогулянки. Хто він і чому так сильно хоче, щоб Бойфренд викурив одну з його сигарет? Все це вам належить дізнатися. Час потужного реп-батла настав, покажіть, на що ви здатні! Слід зазначити, що новий противник має досить глибоку історію і, можливо, є одним з найцікавіших персонажів, представлених в грі, тому буде дуже цікаво і захоплююче.

Встановивши цю модифікацію, ви зможете доповнити свою FNF ще одним тижнем і отримаєте якісний ігровий досвід. Розробники мода добре потрудилися і створили дійсно якісний продукт, з відмінною графікою і наповненням. Завантажуйте і самостійно оцініть один з кращих модів для Friday Night Funkin'.

Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FNF: VS Garcello для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF: VS Garcello!

Інші додатки в категорії