FNF: VS Sarvente

FNF: VS Sarvente (2021-06-15)

FNF: VS Sarvente — цікавий мод для популярної Friday Night Funkin'. Ця модифікація додає в гру новий тиждень і багато нового контенту, що значно урізноманітнить ігровий процес. Нові цікаві персонажі, красиві запальні треки і багато емоцій — все це чекає вас тут.

Саврвенте, Рув і Селевер — три нових персонажі, з якими ми зіткнемося на новому тижні цього моду, який за останні місяці здобув вражаючу популярність. Нові скіни трьох персонажів просто приголомшливі, особливо їх анімація під час співу. Добре деталізований фон для кожної пісні також не залишить вас байдужим.

Познайомтеся більш детально з головною героїнею моду — Sarvente. Вона по-справжньому добра, товариська і доброзичлива черниця, яка більше всього на світі хоче, щоб взяли участь в опівнічній мессі. Вона готова на все, щоб заманити вас до церкви.

Sarvente's Mid-Fight Masses додасть в гру 4 ритмічних і дійсно крутих пісні. Взагалі слід зазначити, що це доповнення є одним з кращих модів в цьому аспекті. Всі пісні мають свої переваги та особливості, до того ж вони дуже мелодійні. Графіка модифікації непогана, хоча і отримувала досить багато критики з боку геймерської спільноти. Завантажуйте мод і зустріньтесь в запеклому батлі з милою черницею.

Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FNF: VS Sarvente для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF: VS Sarvente!

Інші додатки в категорії