FNF: Miku

FNF: Miku 0.2.7

Miku — модифікація для популярної музичної гри Friday Night Funkin. Продукт підійде геймерам, яким набридло грати в оригінальну версію гри і які хочуть її урізноманітнити. За допомогою цього мода ви зможете битися з легендарним віртуальним кумиром мільйонів меломанів — співачкою Хацуне Міку.

Ця популярна японська співачка володіє неймовірно потужними вокальними даними, тому перемогти її буде складно. Модифікація не змінює геймплей гри, а всього лише додає в неї новий контент у вигляді нового персонажа і нових пісень. Керування залишається таким же — якомога швидше натискайте на стрілки в такт мелодії.

Окремо варто поговорити про пісні в моді. Всього додано 2 абсолютно нових унікальних пісні. Перша пісня дуже запальна, ритмічна і може змусити вас танцювати прямо під час гри. Друга ж пісня трохи спокійніша, але саме в ній Miku добре проявляє свій талант, як вокалістки. Обидві пісні точно сподобаються вам і додадуть фарб у гру.

Розробники Miku Friday Night Funkin виконали дійсно хорошу роботу і зробили якісний продукт. Соковита графіка, зручне керування, крутий новий суперник і класні музичні треки. Завдяки цьому мод завоював популярність серед геймерів.

Для безпроблемного встановлення модифікації вам необхідно дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. Завантажуйте мод на свій мобільний пристрій і бийтеся в музичному поєдинку з дійсно сильним суперником. Поділіться своїми враженнями від мода нижче в коментарях.

Зміни в останній версії Міку

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FNF: Miku для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF: Miku!

Інші додатки в категорії