FNF: VS Monika

FNF: VS Monika (2021-06-10)

VS Monika — цікавий безкоштовний мод для Friday Night Funkin'для пристроїв на базі Андроїд. Аддон додає в гру нового персонажа Моніку з літературного клубу Doki Doki. Вам належить битися з її видатними вокальними даними і здобути перемогу. І не ведіться на її милу зовнішність і привабливість, адже негайно програєте.

Це доповнення дозволяє геймерам грати в FULL WEEK version гри, тобто додає ще один рівень, ще один тиждень. Гра принесе вам масу вражень і стане набагато насиченішою. У моді використовується піксельний стиль, тому всі любителі піксельної графіки оцінять його.

Модифікація VS Monika додає в гру нові пісні. Всього їх в моді представлено 3, кожна з них має унікальні особливості і точно не залишить вас байдужим. Приготуйтеся пропустити їх крізь себе і постарайтеся максимально ефективно відтворити, щоб здобути перемогу.

Резюмуючи хочеться сказати, що це доповнення однозначно заслуговує вашої уваги. Якщо ви хочете додати нового контенту в FNF, тоді обов'язково завантажуйте цей мод. Встановлення не вимагає ніяких додаткових зусиль і займе мінімум часу. Завантажуйте і вперед до перемоги.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FNF: VS Monika для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF: VS Monika!

Інші додатки в категорії