Friday Night Funkin’

Friday Night Funkin’ 0.2.8 version 1 beta

Friday Night Funkin’ — захоплююча безкоштовна музична гра для пристроїв на базі Андроїд. Гра базується на дуже цікавому нестандартному сюжеті — домогтися схвалення батька дівчини, щоб поцілувати її. Для досягнення цієї мети вам необхідно здійснювати різні музичні подвиги, брати участь в батлах, які розтоплять серце батька цієї пишноволосої красуні.

Вам необхідно у визначений час безпомилково натискати на стрілки, які з'являються на екрані. Тут необхідно проявити ще ту спритність рук. Справа в тому, що стрілки з'являються на екрані досить швидко і щоби поставити їх в правильному напрямку зволікати не можна ні секунди. Час і точність — це найважливіші елементи для набору очок в цій грі.

Слід зазначити, що крім батька цієї прекрасної дівчини, на вашому шляху будуть зустрічатися й інші вороги, з якими вам належить битися в музичних батлах. Ваша справа — зловити почуття ритму і перемогти їх всіх. Внизу екрана відображається так звана шкала життя. Якщо ви виграєте, тоді вона буде світитися зеленим кольором, якщо ж програєте, тоді червоним.

FnF — дуже захоплююча гра, яка однозначно зайде любителям музики, особливо репу. Проста в освоєнні ігрова механіка і запальна музика допоможе отримати насолоду від неї в повній мірі. Завантажуйте гру на свій пристрій і допоможіть закоханому хлопцю досягти своєї мети.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Friday Night Funkin’ для Android Friday Night Funkin’ для Windows Friday Night Funkin’ для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Friday Night Funkin’!

Інші додатки в категорії