Friday Night Funkin’

Friday Night Funkin’ 0.2.8 version 1 beta

Friday Night Funkin’ — захоплююча безкоштовна музична гра для пристроїв на базі Андроїд. Гра базується на дуже цікавому нестандартному сюжеті — домогтися схвалення батька дівчини, щоб поцілувати її. Для досягнення цієї мети вам необхідно здійснювати різні музичні подвиги, брати участь в батлах, які розтоплять серце батька цієї пишноволосої красуні.

Вам необхідно у визначений час безпомилково натискати на стрілки, які з'являються на екрані. Тут необхідно проявити ще ту спритність рук. Справа в тому, що стрілки з'являються на екрані досить швидко і щоби поставити їх в правильному напрямку зволікати не можна ні секунди. Час і точність — це найважливіші елементи для набору очок в цій грі.

Слід зазначити, що крім батька цієї прекрасної дівчини, на вашому шляху будуть зустрічатися й інші вороги, з якими вам належить битися в музичних батлах. Ваша справа — зловити почуття ритму і перемогти їх всіх. Внизу екрана відображається так звана шкала життя. Якщо ви виграєте, тоді вона буде світитися зеленим кольором, якщо ж програєте, тоді червоним.

FnF — дуже захоплююча гра, яка однозначно зайде любителям музики, особливо репу. Проста в освоєнні ігрова механіка і запальна музика допоможе отримати насолоду від неї в повній мірі. Завантажуйте гру на свій пристрій і допоможіть закоханому хлопцю досягти своєї мети.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Friday Night Funkin’

Cackle

Інші додатки в категорії