My Singing Monsters

My Singing Monsters 4.1.3

My Singing Monsters — незвичайна музична гра-ферма для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Тут ви повинні розводити милих (і не дуже) монстрів, які співають різні пісні. Геймеру потрібно створити цілу музичну ферму, де кожен монстрик додасть свою унікальну ноту до створення багатогранної композиції. Населяйте свій острів якомога більшою кількістю монстрів та створіть цілий музичний світ.

Щоб монстри могли співати за ними треба доглядати і оберігати. Вам необхідно годувати їх та робити все, щоб вони були задоволені. Якщо ваші монстри-вихованці будуть щасливі, то і співати вони будуть чудово. Кожен із монстрів має унікальний голос і видає дуже цікаві звуки. Вся ця багатогранність забезпечує максимально захоплюючий та насичений геймплей. Ваша головна мета — зібрати якнайбільше монстрів. Для цього слід виконувати різні завдання.

Це дуже захоплююча і візуально приваблива гра з яскравою соковитою графікою. Завдяки нестандартному сюжету, My Singing Monsters дозволяє по-новому поглянути на жанр «ферма». Гра відрізняється веселою невимушеною атмосферою та сподобається як дорослим, так і дітям. Також обов'язково слід відзначити якісну анімацію персонажів та неперевершений музичний супровід.

Зверніть увагу! My Singing Monsters — безкоштовна гра, проте деякі ігрові предмети можна придбати за реальні гроші. Якщо ви хочете цього уникнути, слід вимкнути вбудовані покупки в налаштуваннях вашого пристрою.

Зміни в останній версії

  • НОВІ монстри: доступні у святилищі Магії, Рідкісний Червоугодник, Рідкісний Тидищ, дорослий Камелег
  • НОВІ костюми та анімовані прикраси для Крещендо Місяця
  • Поліпшення та оптимізації
Автор:
ID додатку: com.bigbluebubble.singingmonsters.full
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити My Singing Monsters для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про My Singing Monsters!

Інші додатки в категорії