My Singing Monsters

My Singing Monsters 3.8.4

My Singing Monsters — незвичайна музична гра-ферма для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Тут ви повинні розводити милих (і не дуже) монстрів, які співають різні пісні. Геймеру потрібно створити цілу музичну ферму, де кожен монстрик додасть свою унікальну ноту до створення багатогранної композиції. Населяйте свій острів якомога більшою кількістю монстрів та створіть цілий музичний світ.

Щоб монстри могли співати за ними треба доглядати і оберігати. Вам необхідно годувати їх та робити все, щоб вони були задоволені. Якщо ваші монстри-вихованці будуть щасливі, то і співати вони будуть чудово. Кожен із монстрів має унікальний голос і видає дуже цікаві звуки. Вся ця багатогранність забезпечує максимально захоплюючий та насичений геймплей. Ваша головна мета — зібрати якнайбільше монстрів. Для цього слід виконувати різні завдання.

Це дуже захоплююча і візуально приваблива гра з яскравою соковитою графікою. Завдяки нестандартному сюжету, My Singing Monsters дозволяє по-новому поглянути на жанр «ферма». Гра відрізняється веселою невимушеною атмосферою та сподобається як дорослим, так і дітям. Також обов'язково слід відзначити якісну анімацію персонажів та неперевершений музичний супровід.

Зверніть увагу! My Singing Monsters — безкоштовна гра, проте деякі ігрові предмети можна придбати за реальні гроші. Якщо ви хочете цього уникнути, слід вимкнути вбудовані покупки в налаштуваннях вашого пристрою.

Зміни в останній версії

  • НОВА Сезонна подія - Заклинання Конюшини
  • Склеверипка тепер доступна на острові Фей
  • НОВИЙ скін острова: Заклинання Конюшина
  • НОВІ прикраси: Перешкоди-прикраси для заклинання конюшини
  • Діпстери тепер доступні на острові Фей
  • Фаза 13 Бурштинових монстрів: Бівеньскі та Рідкісна Едамімі
Автор:
ID додатку: com.bigbluebubble.singingmonsters.full
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити My Singing Monsters для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії