FNF: Trepidation

FNF: Trepidation 1.5

FNF: Trepidation — якісна горорна модифікація для популярної ритмічної гри Friday Night Funkin'. Мод розповсюджується абсолютно безкоштовно і доступний для всіх Андроїд-пристроїв. Перед завантаженням продукту переконайтеся, що на вашому девайсі достатньо вільного місця (розмір модифікації близько 600 MB).

Цей мод заснований на темі Хелловіну і додає в гру цілу низку кріпових персонажів. Ви можете зустрітися в баттлі з найтоповішими горорними героями, такими як: Джефф Вбивця, Слендермен, Lullaby та деякими іншими. Звичайно ж, мод додає у гру не лише нових суперників, а й пісні. Тут на вас чекає велика кількість абсолютно нових композицій. Всі треки унікальні і вдало доповнюють атмосферу жаху, що панує в моді.

Окремо слід відзначити дизайн гри. Мод вирізняється своєю кривавою естетикою. Все продумано до дрібниць та дуже деталізовано. Все це разом забезпечує геймеру максимально швидке занурення в атмосферу гри. При цьому слід зазначити, що модифікація дуже складна і рекомендується для використання досвідченими гравцями. Якщо ви геймер-початківець, тоді ви навряд зможете її витягнути, тому що тут необхідно бути вкрай швидким. До того ж тут немає звичного вибору рівня складності (Easy, Normal, Hard), як у ФНФ та більшості модів.

Головною перевагою мода є його стабільна робота. Це дуже важливо, адже дуже часто моди для FNF просто не працюють на Android або постійно вилітають. Завантажуйте Trepidation на свій мобільний пристрій і пориньте у абсолютно новий ігровий процес.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FNF: Trepidation для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF: Trepidation!

Інші додатки в категорії