FNF Mobile

FNF Mobile 1.1

FNF Mobile — набір модів для популярної музичної ритм-гри Friday Night Funkin'. Модифікація розповсюджується абсолютно безкоштовно і доступна для всіх пристроїв з ОС Андроїд, але зверніть увагу на те, що вона досить вимоглива до ресурсів смартфона. Щоб встановити модифікацію на вашому пристрої повинно бути не менше 1.6G вільного місця.

Встановивши мод на свій смартфон, ви отримаєте збірку найпопулярніших модів для FNF в одному місці. Тепер вам не потрібно встановлювати моди по одному, щоб вступити в бій з новим суперником. Усі найцікавіші суперники зібрані тут: Tricky; Tabi; Monika; Kapi; Whitty; Agoti; Garcello; Carol; FoolHardy; Tord; Mid-Fight Masses; Matt; Hex; Casanova. Також тут розміщені моди FNF: Neo та FNF: B-Sides, які повністю візуально змінюють оригінальну гру (доступно тільки в режимі Freeplay). Ну, і плюс до всього мод включає ще й повноцінний 7-й тиждень, який ще офіційно не доступний.

Щоб розпочати музичний баттл, просто виберіть опонента серед доступних суперників та запускайте гру. Геймплей та керування у грі абсолютно не змінилося. Мод лише зібрав весь популярний контент для Friday Night Funkin' в одному місці для вашого максимального комфорту.

Переваг у FNF Mobile маса, але про мінуси також слід згадати. Головним недоліком модифікації є її нестабільна робота. Досить часто геймера може викидати з гри без будь-яких причин, що негативно позначається на ігровому процесі. Проте переваг в моду однозначно більше і він точно вартий вашої уваги, тому скоріше завантажуйте гру та вступайте в новий реп-батл. 

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FNF Mobile для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF Mobile!

Інші додатки в категорії