FNF vs Shaggy

FNF vs Shaggy (2021-06-12)

Friday Night Funkin' vs Shaggy — цікавий мод, за допомогою якого ви отримаєте доступ до нового ексклюзивного ігрового контенту з новим персонажем, не опублікованим в оригінальній FNF. Ця модифікація є унікальною, оскільки крім нового персонажа в ній гравцеві доступні пісні, в яких замість використання 4 клавіш вам доведеться використовувати 6, а у фінальній пісні 9 клавіш.

Крім цього, аддон включає в себе 2 нові тижні для гри, які містять в цілому 7 пісень. На особливу увагу заслуговує другий тиждень, оскільки є дійсно захоплюючим. Саме на цьому тижні ви почуєте дві 6-клавішні пісні і останню 9-клавішну. Унікальна остання пісня забезпечує один з найбільш епічних фінальних розбірок в грі на сьогоднішній день.

Функція сенсорного екрану забезпечує зручне керування і максимальний результат. За допомогою цієї функції ваш екран буде розділений на 6 і 9 рівних частин, які ви можете натискати, ніби клавіші. Завдяки цьому забезпечується чудовий комфорт для користувачів Android.

Завантаження цього мода дозволить вам протестувати новий варіант ігрового процесу Friday Night Funkin’. Аддон додасть трохи складності до звичайного ігрового процесу, що зробить його ще цікавішим.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
FNF vs Shaggy

Cackle

Інші додатки в категорії