FNF: Indie Cross

FNF: Indie Cross (2021-11-06)

FNF: Indie Cross — безкоштовна модифікація для ритм-гри Friday Night Funkin'. Це мобільна версія одного з найпопулярніших модів для цієї гри, який спочатку був створений лише для ПК, але тепер власники смартфонів також зможуть спробувати його. Встановивши мод на свій Андроїд-пристрій, ви зможете додати багато нового контенту та отримати абсолютно новий ігровий досвід. Нові цікаві та сильні суперники, багато оригінальних треків, унікальні фони для батлів, які ідеально поєднуються з кожним персонажем. Це далеко не все, що може запропонувати цей мод, тому обов'язково встановлюйте та знайомтеся з усіма можливостями.

Вашими новими опонентами стануть Cuphead, The Ink Demon та Sans. Якщо ви вже грали в цю модифікацію на своєму ПК, знаєте, що це зовсім не прості суперники. Рівень складності досить високий, особливо складним буде бій з The Ink Demon. Усі персонажі мають унікальну анімацію та стиль поведінки. Boyfriend у цій модифікації залишився без змін, а GF взагалі не з'являється, проте це ніяк не впливає на якість гри.

Геймери, які грають у ФНФ на мобільному, знають, як складно знайти робочі моди, які б не вилітали постійно. На жаль, деякі проблеми є і у FNF: Indie Cross. Головним недоліком є ​​те, що не завжди запускається Story Mode. Проте в режимі Free Play усі суперники доступні. Іноді усунути збій допомагає перезавантаження пристрою, але не завжди. Загалом модифікація дійсно якісна та гідна вашої уваги. Завантажуйте та грайте у будь-який час та будь-якому місці на своєму смартфоні.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FNF: Indie Cross для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF: Indie Cross!

Інші додатки в категорії