FNF: VS Tricky

FNF: VS Tricky (2021-06-02)

FNF: VS Tricky — модифікація для Friday Night Funkin', яка додає в гру нового персонажа і музику. Це один з найбільш якісних і найбільш завантажуваних модів в історії гри, що поширюється зовсім безкоштовно. Саме тому не гайте часу — завантажуйте мод на свій Андроїд-пристрій і спробуйте сили в новому тижні.

Вашим ноавим суперником в цій модифікації буде дуже злий клоун на ім'я Тріккі. Він сильний і практично неперевершений в музичних баттлах, тому перемогти його буде дуже складно. Крім нового сьомого тижня і нового персонажа, модифікація додає в гру ще 3 нових пісні. Фінальна пісня дійсно крута і гарантує потужне епічне завершення гри. Розробники доклали максимум зусиль, щоб мод вийшов якісним і порадував геймерів. Без сумніву, у них це вийшло на 100%.

Якщо ви хочете додати в Friday Night Funkin' гострих відчуттів, тоді обов'язково завантажуйте цей мод. Тут вас чекає незабутній ігровий досвід і адреналін. Сильний противник забезпечить запеклий бій, в якому переможе найсильніший. Встановлення мода максимально просте і не вимагає додаткової інструкції. Завантажуйте і станьте гідним суперником цьому клоуну.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити FNF: VS Tricky для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FNF: VS Tricky!

Інші додатки в категорії