FNF: VS Tricky

FNF: VS Tricky (2021-06-02)

FNF: VS Tricky — нова модифікація Friday Night Funkin', яка додає в гру нового персонажа і музику. Це один з найбільш якісних і найбільш завантажуваних модів в історії гри, що поширюється зовсім безкоштовно, тому завантажуйте і насолоджуйтесь новим тижнем в FNF.

Нового персонажа з цього аддону звуть клоун Трікі. Він дуже сильний і практично неперевершений в музичних баттлах, тому перемогти його дуже складно. Крім нового сьомого тижня і нового персонажа, доповнення додає в гру ще 3 нових пісні. Фінальна пісня дійсно крута і гарантує потужне епічне завершення гри. Розробники доклали всіх зусиль, щоб мод був якісним і порадував геймерів. І у них це вийшло на 100%.

Якщо ви хочете додати в Friday Night Funkin' гострих відчуттів, тоді обов'язково завантажуйте цей мод. Тут вас чекає незабутній ігровий досвід і адреналін. Сильний противник забезпечить запеклий бій, в якому переможе найсильніший. Встановлення доповнення просте і не вимагає додаткової інструкції. Завантажуйте і насолоджуйтеся грою.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
FNF: VS Tricky

Cackle

Інші додатки в категорії