MovieLab (Android TV)

MovieLab (Android TV) 1.2.2

MovieLab (Android TV) — онлайн-кінотеатр з великою базою якісного контенту для вашого Андроїд ТВ. Встановивши додаток на свій телевізор, ви зможете дивитися найсвіжіший і найпопулярніший медіаконтент у високій якості. Розповсюджується безкоштовно. Повна підтримка Android TV та пульта Д/К.

Користувачеві доступно більше 200.000 фільмів та серіалів в HD або FullHD якості. До того ж база контенту регулярно поповнюється новинками. Головними особливостями та перевагами сервісу можна вважати: стабільну роботу, великий вибір фільмів/серіалів/мультфільмів, безліч цікавих добірок на будь-який смак, високу якість відтворення відео.

До всіх файлів у додатку є детальний опис сюжету, трейлер, вказаний акторський склад, рейтинг та інша корисна інформація. Також користувачеві доступний розширений пошук за жанрами, країною, добірками відео або роком випуску. Додаток має досить зручний користувальницький інтерфейс з приємним дизайном. На вибір є темна та світла теми оформлення застосунку.

До багатьох фільмів у додатку є відгуки від тих, хто вже подивився фільм. Ви також можете виставляти оцінки та коментувати контент, але лише після реєстрації у додатку. З недоліків сервісу можна відзначити: відсутність голосового пошуку, відсутність можливості вибрати зовнішній плеєр для відтворення, немає можливості вибору озвучки. Також мінусом є наявність реклами.

Зміни в останній версії

  • Технічні роботи.
  • Виправлення помилок у роботі програми.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити MovieLab (Android TV) для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про MovieLab (Android TV)!

Інші додатки в категорії