Null's Royale

Null's Royale 6.256.21

Null's Royale — це найбільший приватний сервер для популярної стратегії Clash Royale. Якщо ви хочете отримати більш інтенсивний, швидкий та насичений ігровий досвід, тоді неодмінно встановіть сервер на свій Android-пристрій. Необмежені ресурси, нові герої, унікальні карти, емодзі для чату, мультиплеєр — все це чекає на вас тут.

Використовуючи приватний сервер Nulls Royale, ви можете оновити усі війська та довести їх до максимуму за максимально короткий час. Отримайте необмежену кількість дорогоцінних кристалів, еліксир, золото та багато іншого абсолютно безкоштовно. Вже на старті гравцеві буде доступно по мільйону золота та гемів, а також безкоштовні скрині. Усі ресурси можна витрачати на власний розсуд.

Слід зазначити, що на приватному сервері користувачі можуть грати лише з тими, кого самі запросять або ж, хто знає пароль для підключення до приватної гри. Таким чином, битви відбуватимуться не з випадковими користувачами з усього світу, а безпосередньо з друзями.

Напевно, головною перевагою Null's Royale є те, що тут все відкрито. Геймер може випробувати будь-які тактики, подивитися всіх персонажів та зрозуміти, який стиль гри буде найуспішнішим. Ще однією безперечною перевагою сервера є його постійне оновлення. З кожним новим оновленням оригінальної гри — оновлюється і сервер. Завантажуйте гру на свій смартфон і насолоджуйтесь класичним геймплеєм Clash Royale, але з необмеженими можливостями Null's Royale.

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Null's Royale для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Null's Royale!

Інші додатки в категорії