Clash Royale

Clash Royale 3.2729.1

Clash Royale – нова гра від авторів одного з найкращих хітів останніх років – Clash of Clans. Незважаючи на схожість назв, Clash Royale не є продовженням «кланів». Події в грі відбуваються на арені, де з обох сторін розміщені укріплення у вигляді веж. Ваша задача – отримати більше «корон» за руйнування веж, ніж ваш суперник, при цьому ще й вклавшись у відведений час.

Воювати доведеться за допомогою колоди карт. В грі доступні карти різного типу – від карт, що викликають руйнівні заклинання, до карт, що викликають на поле бою істот, які завойовують територію суперника та руйнують його будови.

Важливою у грі є не лише тактика, а й стратегія. З однієї сторони, ви не зможете вгадати яка випаде вам карта, з іншої сторони необхідно розуміти які типи бійців найкраще взаємодіють одне з одним на полі бою. Крім того, кожен боєць має свої сильні та слабі сторони. Наприклад, якщо велетень – спеціаліст по атаках на вежі, то валькірію краще використовувати, щоб атакувати цілу площу, наповнену ворожими юнітами.

Бої можна проводити як проти гравців в мультиплеєрному режимі, так і на тренувальній арені. Пробні бої на арені допоможуть вам швидко вникнути в особливості як самої гри, так і особливості заклинань та юнітів. Незважаючи на те, що механіка в грі доволі проста, бої завжди відбуваються напружено, а переможця по ходу битви визначити не завжди просто.

Clash Royale здатна затягнути вас у свій світ, розвинути жагу до перемог, а також навчити приймати швидкі тактичні рішення буквально на ходу.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.supercell.clashroyale
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Clash Royale

Cackle

Інші додатки в категорії