osu!

osu! 1.6.7-prerelease1

Osu! – мобільна Android-гра в незвичному для більшості гравців жанрі «Музики». Кожен з нас хоча б раз в житті бачив американські фільми, де молодь грає в гру Guitar Hero спеціальній гітарі, підключеній до приставки чи іншого ігрового девайсу, та нажимала на кольорові струни під такт музичної композиції. Цю ідею своєрідно реалізували розробники Osu!

До смартфону чи планшету неможливо підключити таку гітару, тож був реалізований інший підхід. Коли включається музична композиція, на екрані появляються різні елементи, які формують певні геометричні форми на екрані. Задача гравця – вчасно та з мінімальними похибками повторювати рухи цих фігур. Чим точнішими є повторення рухів, тим кращим буде ваш кінцевий результат. Якщо ж помилок буде дуже багато – ви програєте.

В грі є три ігрові елементи: ноти, яких потрібно «протапати» пальцем, слайдери, яких потрібно провести по відповідній траєкторії, спіннери, яких потрібно розкрутити якомога швидше для отримання максимальної кількості очок.

В залежності від точності проходження мелодії (beatmap), гравці отримують відповідний ранг – всього їх є шість. Якщо стандартних beatmaps вам мало і ви хочете спробувати щось нове – величезний вибір представлений на сайті розробника. Там ви знайдете найвідоміші пісні на любий смак, зконвертовані фанатами для гри в Osu! Окрім цього, ви зможете вибрати один із запропонованих режимів гри та встановлювати моди, які визначають так званий «множитель балів», що вплине на кінцевий результат гри.

Osu! – однозначно вдала альтернатива популярним Guitar Hero, DJMax та іншим «приставочним» музичним іграм сьогодення. Звичайно, це не те саме, що самому «бринькати» на гітарі, але якщо в вас немає приставки, але в подібну гру ви давно хотіли зіграти – це ваш шанс.

Зміни в останній версії

- Збільшено показник цілому (OD), щоб він був ближче, ніж у ПК (в даний час немає рейтингу).
- Додавання змінного зміщення при відтворенні DT, щоб врівноважити пропуск кадру через некоректну буферизацію звуку.
- Функція довгоочікуваної колекції тепер доступна, тепер ви можете створити свою власну колекцію карт (замість тільки улюбленої карти).
- (obj / min) змінено на (ідентифікатор карти), деякі невеликі зміни в перекладі на китайську мову.

Історія змін →

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
osu!

Інші додатки в категорії