osu!

osu! 2024.521.2

osu! — популярна у всьому світі ритм-гра тепер доступна на смартфонах з ОС Андроїд. Це дуже якісний порт, який дозволяє грати у класичну osu! на мобільному пристрої. Гра відрізняється класичною та динамічною музичною механікою геймплею. Можна грати в однокористувальницькому режимі та в мультиплеєрі. Якщо ви меломан, вам однозначно сподобається гра.

Головне завдання та мета гри — потрапляти в такт музики, керуючи різними ігровими елементами. Таких елементів представлено 3: ноти, слайдери та спінери. Для керування використовується три основні ігрові механіки: швидке натискання на ноти, ковзання кульки по слайдерах та обертання спінера з максимальною швидкістю.

Зверніть увагу, що ці елементи з'являються і зникають хаотично, в різних частинах ігрового поля. Саме тому за ними досить складно встежити. Для ефективного керування вам необхідно бути дуже уважним та швидким. Також на екрані присутні візуальні підказки, якими можна користуватись, наприклад, числа на елементах, що вказують порядок, в якому ви повинні їх натискати.

Ігровий процес здійснюється під найрізноманітнішу музику, якої в osu! представлено багато. Геймер може самостійно вибрати трек, під який грати. Також є можливість самостійно завантажувати композиції у гру. Ще однією перевагою є можливість завантажувати карти, створені іншими гравцями/художниками. Кожна карта — це новий досвід.

Наразі проект перебуває на стадії активної розробки, при цьому працює стабільно і грати можна без проблем. Поширюється безкоштовно, але можна підтримати розробників. Не містить реклами. Завантажте Apk файл ігри та насолоджуйтесь ігровим процесом на своєму мобільному пристрої.

Зміни в останній версії

  • SDL3 відновлено
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити osu! для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про osu!!

Інші додатки в категорії