SHAREit

SHAREit 6.35.28_HWI

SHAREit — Android-клієнт популярного кросплатформного сервісу для швидкої передачі різноманітних файлів (аудіо, відео, зображень, документів тощо) між пристроями. За його допомогою поділитися тим чи іншим файлом стало набагато простіше. Просто зайдіть в додаток, оберіть потрібний вміст для надсилання і вкажіть кому його надсилаєте.

В основі програми лежить технологія передачі даних по мережі Wi-Fi. Фактично цей програмний продукт використовує можливість створення тимчасової точки доступу. При цьому гаджет виконує роль тимчасового роутера та пристрою, який приймає інформацію.

На сьогоднішний день існує кілька подібних програм, але SHAREit є однією з найкращих. Перш за все завдяки простому інтерфейсу. Тут є лише дві клавіші — відправити і прийняти. Налаштування програми є максимально гнучкими і зрозумілими для користувача. При використанні додатку, видаються звукові сигнали, які говорять про те, що було виявлено новий мобільний пристрій або ж сигналізують про надсилання або отримання файлу.

Як зазначено вище, SHAREit — кросплатформний додаток, що дозволяє обмінюватися даними між пристроями з різною операційною системою. Так, наприклад, ви можете надіслати файл з компьютера під керуванням ОС Windows на телефон з ОС  Android, або з вашого Андроїд-смартфона на iPad.

 

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.lenovo.anyshare.gps
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити SHAREit для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SHAREit!

Інші додатки в категорії