Lidl Plus

Lidl Plus 15.29.7

Lidl Plus — безкоштовна програма, яка зробить ваші покупки в мережі супермаркетів Lidl ще вигіднішими. Встановивши додаток на свій Андроїд-пристрій, ви зможете отримувати купони та різні знижки на товари. Також завдяки сповіщенням ви завжди будете обізнані про всі акційні пропозиції магазинів ще до походу туди. Таким чином, ви зможете формувати список покупок, враховуючи всі вигідні позиції.

Щоб мати змогу ефективно використовувати весь функціонал програми, вам необхідно створити обліковий запис. Для цього дотримуйтесь інструкцій на екрані. Жодних спеціальних дозволів надавати не потрібно. Після реєстрації ви отримаєте свою цифрову картку (Lidl Plus Card), яку необхідно сканувати в магазині, якщо ви бажаєте списати з неї бонуси.

Застосунок надає своїм користувачам широкий вибір цифрових купонів від багатьох магазинів і брендів. Використовуючи купони, ви зможете значно заощадити. Купони обов'язково потрібно активувати, щоб додати їх до Lidl Plus Card. Слід зазначити, що пропозиції знижок відрізняються від магазину до магазину. Саме тому ви повинні вибрати магазин, в якому ви найчастіше скуповуєтесь, щоб отримати максимум вигоди. Щоб використати свої купони, просто відскануйте цифрову картку на касі.

Lidl Plus — це дуже корисний додаток для всіх покупців магазинів Lidl. Завдяки застосунку можна не тільки економити гроші, але й отримувати іншу корисну інформацію. Наприклад, тут зберігатимуться всі ваші квитанції. Також у додатку є детальна інформація про кожен магазин Lidl у світі (години роботи, інфо про парковку, інфо про завантаженість магазину тощо). Весь функціонал поданий у простому для розуміння та освоєння інтерфейсу.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.lidl.eci.lidlplus
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Lidl Plus для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Lidl Plus!

Інші додатки в категорії