Sweatcoin

Sweatcoin 172.0.0

Sweatcoin — безкоштовний фітнес-трекер для пристроїв на базі Андроїд. Мета цього продукту — відслідковувати кількість кроків користувача та винагороджувати його цифровою монетою, що має назву «світкоїн». Чим більше кроків ви зробите — тим більше монет зможете отримати.

Щоб скористатися пропозицією, потрібно просто завантажити застосунок на мобільний пристрій. Після створення облікового запису в застосунку потрібно створити ще й електронний гаманець, де будуть накопичуватись ваші монети. Для цього потрібно ввести електронну адресу та погодитись з умовами використання додатку. Як тільки ви почнете ходьбу чи біг, на ваш баланс одразу поступлять кошти.

Зароблені світкоїни можна обміняти на товари від брендів Netflix, Adidas та ін. Вам буде запропоновано різноманітні гаджети, сертифікати на брендові товари та спортивні набори, які ви зможете обрати, як тільки у вас буде достатня кількість монет. Також доступна функція пожертвування валюти на добрі справи. Однак конвертувати монети в готівку неможливо.

Щоб мати ширший вибір товарів чи послуг, які ви можете придбати, скористайтесь Premium-версією додатка. Для цього перейдіть в налаштування та змініть статус Free на Premium. Тут ви маєте можливість отримати більше монет, однак врахуйте, що ця функція платна.

Щоб ще швидше накопичувати монети, скористайтеся функцією Friends і запросіть своїх друзів чи знайомих долучитись до проекту. За кожного зареєстрованого клієнта вам будуть нараховуватись додаткові монети. Таким чином ви отримаєте ще один спосіб накопичення світкоїнів. За перегляд реклами монети нараховуються також.

Функція Daily 2x Boost дає можливість отримати в два рази більше монет. Тобто всі ваші кроки, зроблені в межах цієї програми, будуть подвоєні. Вона діє протягом 20 хвилин кожного дня. Підходить для пробіжки чи активної прогулянки. Життя — рух, тож не зволікайте! Sweatcoin — це ідеальний варіант, щоб залишатись у відмінній фізичній формі, отримуючи при цьому непоганий заробіток.

Зміни в останній версії

  • Ми регулярно оновлюємо програму Sweatcoin, щоб зробити заробіток більш ефективним та захоплюючим для вас.
  • Отримайте останню версію наших нових функцій, покращень продуктивності та виправлень помилок, які допоможуть вам бути більш фізично активними.
Автор:
ID додатку: in.sweatco.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Sweatcoin для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Sweatcoin!

Інші додатки в категорії