Project QT

Project QT (2024-04-08)

Project QT — захоплююча рольова гра-головоломка для Андроїд-пристроїв. Тут гравця очікує цікавий нестандартний сюжет, хороша графіка, величезний вибір апетитних аніме-персонажів, виконаних в стилі чібі, багато пікантного і відвертого контенту, а також всіма улюблена механіка «три в ряд».

Головна мета гри — вижити в новому видозміненому світі, а також всього лише врятувати людство. Ви будете брати участь в запеклих боях за життя і зможете перемогти ворогів тільки за допомогою своєї команди. Згідно  сюжету гри в далекому майбутньому в ході невдалого наукового експерименту таємничий космічний вірус проник в наш світ. Єдиною надією людства від повного знищення є ваша команда сексуальних красунь.

Вам належить приєднатися до цікавої пригоди і очолити сильну команду своїх бойових ангелів. Ви повинні розвивати і покращувати своїх персонажів. Для цього даруйте їм подарунки і робіть різні приємності. Подарунки підвищують їх навички, а інструменти спокушання роблять їх вірними виключно вам. Якщо ви докладете трохи зусиль до прокачування, то зможете успішно долати всі місії. Проходьте успішно рівні і зможете розблокувати гарячі хентай сцени зі своїми красунями-персонажами.

Геймплей Project QT простий і зрозумілий. Нижня половина екрану — головоломка. Тут вам потрібно простежити лінію одного кольору між шестикутниками різних кольорів, щоб зробити ходи на ігровій дошці вгорі екрану. Необхідно скоротити якомога більшу кількість одноколірних шестикутників. Від ваших ходів залежить, наскільки якісною буде атака персонажів на полі бою.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: www.nutaku.net
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Project QT для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Project QT!

Інші додатки в категорії