Best Fiends

Best Fiends 12.9.0

Best Fiends – гра в стилі «3 в ряд» для смартфонів та планшетів під управлінням Android, де ви будете рятувати лісову територію від злих слимаків. Допомагати вам будуть милі лісові жуки та їхні друзі. Великим плюсом гри є її легка та позитивна атмосфера. Красиве «мультяшне» оформлення, відсутність насильства та речей, від яких гравці зазвичай нервуються і зляться – все це запаковане в приємну гру, від якої важко відірватися

Якщо ви подумали, що це ще одна дитяча гра, де потрібно просто складати комбінації по принципу «3 в ряд» - ви помиляєтесь. Розробники підійшли до цієї ідеї з креативом: ви зможете збирати довгі комбінації горизонтально, вертикально, діагонально та іншими кривими лініями, які потім перетворяться на потужні вистріли проти слимаків. На місці зібраних елементів появляться нові – листочки, ягоди, гриби, вода тощо. Кожен елемент – це своєрідна зброя, тож вам доведеться ще й мислити як найкраще перемогти зловісних слимаків. Особливостей добавляє той факт, що слимаків багато, а кількість ваших ходів обмежена.

В процесі проходження гри ви зможете розблоковувати нових персонажів, кожен з яких полюбляє якийсь конкретний елемент. Пройшовши рівень, ви також зможете отримати певну кількість «букашок», які використовуються для «прокачки» ваших героїв. Чим вищий рівень героя, тим сильніше він стріляє по слимаках. Ви також можете купувати «букашок» за реальні гроші, або обмінювати їх за кристали. Кристали можна збирати під час проходження рівнів, тож «донат» можна сміло обходити і добиватись успіхів не витрачаючи гроші.

Якщо ви хочете підняти собі настрій - Best Fiends відкриє вам свій казковий світ, заповнений багатьма цікавими рівнями, бонусами, загадками, приємною графікою та колоритним інтерфейсом.

Зміни в останній версії Люті друзяки

  • Дякую, що граєте у Best Fiends!
  • Ця гра миттю підніме настрій: жанр «три в ряд», дія відбувається в мультяшному світі, і потрібно допомагати кошеням боротися зі слимаками.
  • У гру додано 120 нових рівнів, по 30 щотижня.
  • Встановіть свіжу версію гри та візьміть участь у новорічних заходах сезону обіцянок!
Автор:
ID додатку: com.Seriously.BestFiends
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Best Fiends для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Best Fiends!

Інші додатки в категорії