ELSA

ELSA 7.4.1

ELSA (English Language Speech Assistant) — унікальна програма для вивчення англійської мови з американським акцентом. В основному додаток орієнтований на поліпшення розмовної мови, зокрема виправлення помилок вимови. Встановивши програму на свій смартфон, ви зможете щодня прокачувати свої навички розмовної англійської та розширювати словниковий запас. Програма використовує у роботі новітні технології автоматичного розпізнавання мови та аналізу вимови.

Цей додаток пропонує широкий спектр інструментів для вивчення англійської мови. На початку використання користувач може самостійно вибрати сферу застосування англійської, яку хоче тренувати. Наприклад: англійська мова для школярів; для мандрівників або ж для бізнес спілкування. Пройшовши мовний тест, ви отримаєте глибокий аналіз ваших сильних та слабких сторін у англійській вимові та зможете працювати над головними проблемами.

У додатку є безліч навчальних ігор, які допоможуть вам практикувати розмовну англійську максимально цікаво і захоплююче. Вони допоможуть вам розмовляти англійською та відточувати такі навички: англійська вимова, граматика, наголос, ритм, інтонація, аудіювання та розмова.

ELSA — це безкоштовна програма, але безкоштовна версія має дещо урізаний функціонал. Якщо ви хочете отримати доступ до всіх можливостей програми, можна придбати підписку ELSA Pro. Слід відзначити, що користувачеві безкоштовно надається пробна версія з повним функціоналом на 7 днів. Після закінчення цього періоду ви можете або придбати підписку, або використовувати безкоштовний варіант.

Зміни в останній версії

  • Ми запускаємо захоплюючі поновлення з цією версією. Ми додаємо нову гру, щоб ви могли попрактикуватися у поєднанні різних звуків! Це покращить вашу швидкість мовлення і допоможе вам звучати більш природно. Спробуйте!
Автор:
ID додатку: us.nobarriers.elsa
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити ELSA для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ELSA!

Інші додатки в категорії