Prometheus

Prometheus 4.0.4

Prometheus – програма, яка дозволяє отримати освіту дистанційно і абсолютно безкоштовно. Ви зможете переглядати онлайн курси з різних предметів, а отримані знання використовувати для підвищення на роботі або ж просто самоосвіти.

У нинішній час високий рівень ерудиції грає велику роль при отриманні бажаної посади або ж просто при знайомстві з новими людьми. Під час навчання у вищих навчальних закладах люди, як правило, вибирають один напрямок і отримують навички тільки в ньому. Але, в дорослому житті все виявляється куди складніше, і щоб домогтися успіху в майбутньому, потрібні знання в різних областях.

Відвідувати безліч курсів не завжди зручно, особливо тим людям, які більшу частину свого часу проводять на роботі. Додаток Prometheus допоможе вирішити цю проблему і дозволить вам освоїти нові знання в короткі терміни і абсолютно безкоштовно.

Програма відкриває доступ до перегляду онлайн уроків з різних напрямків у самих провідних викладачів університетів і академій. Ви зможете підтягнути свої знання, а також отримати нові з бухгалтерської справи або ведення підприємства, пройти курси з англійської, німецької мови та ще багато чого іншого.

Використовуючи додаток Prometheus ви зможете переглядати онлайн уроки через інтернет або ж завантажити їх на свій смартфон і вивчати в будь-який зручний для вас час, навіть без доступу до мережі. Таким чином, ви будете мати можливість навчатися за власним графіком і не на шкоду іншим, більш важливим справам.

Подібні заняття будуть корисні не тільки людям, які вже мають освіту, але і абітурієнтам. Деякі уроки допоможуть більш точно зрозуміти суть обраної спеціалізації. А під час навчання у Вузі ці уроки будуть служити хорошим доповненням до тих знань, які і так дають в навчальних закладах.

Після того, як ви прослухаєте певний курс, по ньому можна буде перевірити свої навички. У додатку присутні завдання і тести з перевірки знань. Вони допоможуть визначити ваш рівень в обранній спеціалізації та зрозуміти, наскільки корисним був пройдений матеріал.

При першому запуску програми вам необхідно буде пройти реєстрацію, щоб додаток міг ідентифікувати вас в подальшому. Після, можна вибирати потрібний вам курс і приступати до процесу навчання або підвищення своєї кваліфікації. Prometheus допоміг тисячам людей отримати навички в нових для них галузях. Встановивши цей додаток на свій смартфон або планшет вам відкриється доступ до знань найкращих викладачів, які готові поділитися ними з вами.

Зміни в останній версії Прометеус

  • Оновлено цільову версію Android API до рівня 33.
Автор:
ID додатку: org.prometheus.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Prometheus для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Prometheus!

Інші додатки в категорії