Nutaku

Nutaku 1.25.0

Nutaku Android Store — додаток, що надає доступ до ігор «для дорослих», яких ви не знайдете в Google Play. За його допомогою ви можете легко встановити ігри однойменної компанії а також автоматично оновлювати їх, без повторного їх пошуку в Інтернеті.

В Nutaku Store ви знайдете самі різноманітні ігри з позначкою 18+, які дозволять урізноманітнити ваш вільний час. До кожної гри є детальний опис, відео, скриншоти та інша корисна інформація. Всі ігри можна відсортувати за популярністю і іншими параметрами. Гравці можуть знайти тут головоломки, пригоди, симулятори, рольові ігри тощо.

Вподобані ігри можна легко завантажити та встановити на свій мобільний пристрій. Також додаток допомагає оновлювати встановлені з нього ігри, тому вам не доведеться знову йти на тей чи інший сайт, шукати там нову версію гри, завантажувати її і встановлювати. Nutaku зробить це все сам.

Для користування додатком потрібно зареєструватися та авторизуватися. Це робиться швидко, без зайвих рухів та абсолютно безкоштовно.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Nutaku для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Nutaku!

Інші додатки в категорії