TapTap

TapTap 3.26.0-lite.100000

TapTap Global — це міжнародна версія маркету додатків та ігор для Android. У ньому представлено безліч відеоігор, недоступних на західних ринках, багато з них вийшли лише в Японії, Кореї або Китаї. Якщо ви не можете завантажити потрібний продукт з Google Play спробуйте пошукати його в цьому додатку.

TapTap Global не вимагає від користувачів створення облікового запису. Відразу після встановлення ви можете переглянути знімки екрана та технічну інформацію для кожної гри та інсталювати будь-яку з них, просто натиснувши кнопку завантаження.

На головному екрані TapTap Global показані останні ігрові новини — релізи та оновлення. З іншого боку, на вкладці рейтингу є списки найбільш завантажуваних ігор у кожному регіоні. Також ви можете спілкуватися з іншими користувачами про ігри чи інші теми на вкладці форумів.

Для зручності геймерів програма має пошук за ключовими словами. Контент розбитий по розділах і ви зможете вибирати безпосередньо з улюбленого жанру ігор. До більшості додатків постійно виходять оновлення і ви будете отримувати повідомлення про них.

Додаток TapTap є чудовою альтернативою звичайним магазинам додатків і стане вірним супутником при завантаженні крутих ігор на свій мобільний девайс.

Зміни в останній версії

  • Дін! TapTap виходить на новий рівень завдяки виправленню помилок та покращенню продуктивності.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити TapTap для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TapTap!

Інші додатки в категорії