Clubhouse

Clubhouse 24.05.21

Clubhouse — версія всесвітньо популярної соцмережі для пристроїв на базі Андроїд. Соціальна мережа призначена виключно для голосового спілкування. Ніяких текстових повідомлень, записів відео — тільки голос. Тут ви зможете відвідувати десятки кімнат, спілкуватися з друзями та іншими цікавими людьми з усього світу, дізнаватися щось нове і ділитися своїми знаннями з іншими.

Заходьте в будь-який зручний для вас час, щоб поспілкуватися з людьми, на яких ви підписані або ж просто побудьте в якості слухача. Неймовірно, що в одній кімнаті одночасно може перебувати близько 5000 тисяч чоловік. Таким чином Clubhouse може бути не тільки розвагою, але і способом додаткового заробітку, оскільки тут можна влаштовувати різні майстер класи, лекції і т.д.

Ця соціальна мережа є величезним джерелом цікавої інформації, якою з вами можуть поділитися спікери. Кімнат за інтересами тут просто величезна кількість, тому ви точно знайдете однодумців. Єдине, що вам потрібно, щоб стати частиною Clubhouse — роздобути інвайт. Його може люб'язно вам надати інший користувач або ж ви можете потрапити в список очікування. Після приєднання ви можете стати спікером, слухачем або навіть адміністратором бесіди.

На цей момент мережа є абсолютно безкоштовною і не містить реклами. Завантажуйте додаток на свій Андроїд-пристрій, знайдіть цікавих співрозмовників, а може навіть нових друзів і приємно проводьте час.

Автор:
ID додатку: com.clubhouse.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Clubhouse для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Clubhouse!

Інші додатки в категорії