Fake Lay

Fake Lay 2.4

Fake Lay — безкоштовна казуальна хентай-гра з еротичним підтекстом для Андроїд-пристроїв. У цій грі ви зможете бути ким захочете і проявити навіть найсміливіші свої фантазії. Грати можна в кількох режимах: «для кількох гравців» і «для одного гравця». Завантажуйте гру і пограйте з гарячими апетитними дівчатами.

Спочатку приміряйте на себе роль таксиста, який буде знайомитися з безліччю чарівних дівчат. Жанр гри передбачає, що ви будете не просто перевізником дівчат, а в повній мірі зможете проявити мистецтво спокушання і переконання. Головна мета — роздягнути дівчат і змусити їх зніматися в еротичних відео. Переконайте цих гарячих красунь роздягтися і з'явитися у ваших кінотворах. Черрі, Айс, Гіки, Вікторія, Дора і багато інших готові стати вашими ідеальними актрисами і робити все, що ви скажете.

Щоб домогтися бажаного успіху головному герою необхідно трохи напружитися. Ви можете домогтися прихильності дам, ласкаво розмовляючи з ними і заробляючи серця. Для цього потрібно безперервно натискати на потрібні місця на їхньому тілі. Якщо ви будете робити все правильно, тоді рівень прихильності дівчини зростатиме. Чим вище цей рівень, тим більш збудженою стає дівчина, а значить ви швидше досягнете мети.

Говоріть з дівчатами, запрошуйте на побачення, даруйте різні подарунки й ви будете сповна винагороджені. «Підготовлені» дівчата будуть більш розкуті і зможуть здійснити всі ваші мрії. Ви зможете знімати дівчат в будь-яких позах і з будь-яких ракурсів.

Чим більше дівчат ви зможете спокусити, тим вище буде ваш рівень. З підвищенням рівня прихильності гравцеві відкриваються нові можливості, функції і незвичайні сцени. Завантажуйте гру на свій Андроїд-пристрій і перевірте, чи зможете ви змусити цих красунь доставити вам задоволення перед камерою?

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Fake Lay для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Fake Lay!

Інші додатки в категорії