Cunt Wars

Cunt Wars 1.63

Cunt Wars - покрокова тактична RPG для пристроїв на базі Android. Гра досить відвертого змісту з відповідною графікою аніме, тому рекомендується для дорослих. Тут на вас чекає неймовірна кількість красивих і апетитних персонажів-дівчат, яких ви повинні взяти під свій контроль. Не дивлячись на відвертий підтекст гри тут досить серйозний геймплей.

За сюжетом гри ви опиняєтеся на острові, наповненому красивими дівчатами, яким загрожує серйозна небезпека. Всі вони чекають рятівника і частково командира, який захистить їх і заодно розвеселить, приділивши увагу кожній.

Ці аніме-красуні будуть штурмувати фортеці і підземелля, битися з монстрами і злими чарівниками, ну і, звичайно ж, приділяти час вам. Вам же потрібно вчасно прокачувати їх і покращувати характеристики, щоб вони перемагали в поєдинках. Для цього потрібна потужна і ефективна зброя, якою ви можете забезпечити їх.

Битви в Cunt Wars проходять в покроковому форматі. Якщо хочете перемогти, тоді доведеться проявити стратегічне мислення і кмітливість. Ваше завдання: розмістити персонажів на ігровому полі таким чином, щоб забезпечити найкращу атаку і захист. Також ви повинні пам'ятати, що кожен з персонажів володіє певними навичками і здібностями, які можуть істотно допомогти в бою. Перемога в бою забезпечує вас золотом і новими картами, які ви будете використовувати для прокачування персонажів і відкриття нового контенту.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Cunt Wars для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Cunt Wars!

Інші додатки в категорії