Fishka

Fishka 7.6.07

Fishka — безкоштовний мобільний додаток для всіх, хто бажає отримати знижки та бонуси за свої щоденні покупки. Це найбільша коаліційна програма лояльності в Україні, яка нараховує понад 6 млн клієнтів та десятки компаній-партнерів з різних галузей бізнесу. Серед них можна відзначити: OKKO, ALLO, lifecell, EasyPay, BlaBlaCar, XtraTV, Xiaomi та ін. Система заснована на зарахуванні балів за транзакції всередині партнерської мережі.

Додаток дозволяє учасникам програми керувати власними рахунками, отримувати персональні знижки, акції та бонуси, встановлювати бажані цілі, а також розраховуватися за пальне в мережі АЗК ОККО. За кожну заправку чи покупку будь-яких товарів на ОККО, ви отримуєте бали на картку Fishka, які можна списувати практично на все: заправку, каву, обід чи мийку авто. Бали стають доступними до списання через 24 год після заправки або через 14 днів після покупки товарів. Щоб списати бали, потрібно пред'явити віртуальну карту в додатку чи пластикову карту Fishka. Використовуйте сервіс Okko Pay для швидкої та зручної оплати пального на заправній станції чи покупку додаткових продуктів та послуг.

Оплачуйте покупки балами та замовляйте винагороди з каталогу Fishka. За допомогою сервісу Fishka online ви зможете накопичувати бали за здійснення покупок онлайн та повертати до 15% від витраченої суми в більш ніж 150 інтернет-магазинах та сервісах, таких як AliExpress, Booking, Prom, Intertop та ін. Всі накопичені бали можна використати на приємні винагороди, такі як знижки у партнерів програми на товари з каталогу чи поповнення рахунку. Просто встановіть вподобану вами річ за ціль та слідкуйте за накопиченням балів.

Серед ключових функцій додатка варто відзначити платіжний сервіс Fishka Pay, що включає в себе ряд послуг, таких як: переказ та покупка балів, перекази за номером телефону та благодійність. Цифрова карта лояльності Fishka Card доступна до використання навіть в режимі офлайн. Функція Cardholder дозволяє зберігати всі картки на знижку в одному місці із швидким доступом до них. Analytics дає змогу переглянути всі накопичені та витрачені бали з деталізацією за транзакціями. Завантажуйте додаток та заощаджуйте кошти вже сьогодні.

Зміни в останній версії

  • На картах АЗК працює фільтр по електрозарядках
  • e-charge filter is avaliable on Fishka maps
Автор:
ID додатку: com.myfishka.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська
Завантажити Fishka для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Fishka!

Інші додатки в категорії