Yakaboo

Yakaboo 9.0.6

Yakaboo — можливість читати та слухати книги на своєму смартфоні з ОС Андроїд. Це величезна електронна бібліотека, де представлені книги різних жанрів та авторів. Усього тут розміщено понад 20 000 електронних та аудіокниг на будь-який смак: від класики до сучасних бестселерів з бізнесу та саморозвитку. Подано безліч українських та світових авторів.

Встановивши додаток на смартфон, у вас завжди буде, що почитати. Це найкраща альтернатива звичайній електронній книзі, оскільки телефон завжди під рукою і ви зможете насолоджуватися улюбленою книгою в будь-якому місці. Бібліотека постійно поповнюється новими книгами, зокрема найактуальнішими та найбільш трендовими новинками.

Книги можна придбати поштучно або оформити передплату на місяць. Крім цього, у додатку є безкоштовний пробний період на 7 днів. За цей період ви можете читати все, що хочете абсолютно безкоштовно. Якщо ви власник картки Visa Premium, тоді вам доступна річна підписка з безкоштовним доступом до більш ніж 300 електронних та аудіокниг.

Yakaboo має дуже зручний інтерфейс. Саме завдяки простому структурованому інтерфейсу користуватися застосунком дуже зручно. Усі книги згруповані за категоріями, яких представлено чимало. Дуже зручно, що є категорія «Новинки» та «Хіти продажів», де ви можете ознайомитись із найсвіжішим та найактуальнішим. Вибравши книгу для прочитання, ви можете прочитати її анотацію та переглянути відгуки читачів. Практично до всіх книг є досить розгорнуті відгуки від людей, що вже прочитали твір. 

Зміни в останній версії

  • Доданий спосіб оплати LiqPay
  • Можливість придбати паперову версію книги
Автор:
ID додатку: ua.yakaboo
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Yakaboo для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Yakaboo!

Інші додатки в категорії