CapCut

CapCut 9.4.0

CapCut — це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв з системою Android. Застосунок створено для надання користувачам можливості створювати й редагувати відеоматеріали. Додаток має величезний функціонал, який до того ж постійно розширюється. Розробники регулярно додають до нього популярні та трендові ефекти, які ви зможете накладати на свої відео.

Через головне меню можна швидко створити проект. Для цього вам потрібно натиснути на відповідну кнопку, потім вибрати відео та фото, які знадобляться вам у проекті та натиснути «Додати». Вибрані матеріали будуть розміщені у відповідному порядку в робочому просторі. Через верхню панель ви зможете змінювати роздільну здатність вашого проекту та частоту кадрів. Залежно від вибраних параметрів, розмір файлу буде змінюватися.

Більшість безкоштовних програм використовують рекламні вставки для монетизації. У CapCut відсутня реклама і платні ефекти. Завдяки цьому користувачі можуть без затримок користуватися програмою та всім її функціоналом. Після роботи над відео, ви можете вийти з програми і не боятися, що робота буде втрачена. Програма зберігає прогрес виконаної роботи у проект, який зберігається у головному меню. Ви можете дублювати проект, щоб використовувати його як вихідний для роботи в майбутньому. Якщо ви не проводили жодних маніпуляцій з вихідними матеріалами проекту, ви без проблем отримаєте до нього доступ і зможете продовжити роботу. Інакше прогрес буде втрачено.

Щоб не витрачати багато часу на монтаж відео, ви можете скористатися функцією «Швидкий монтаж». Вона дозволяє вам використовувати популярні шаблони із заздалегідь готовими ефектами. Але після використання цієї функції програма накладає водяний знак із логотипом програми на відео.

Деякі ефекти в програмі завантажуються на ваш пристрій випадково. У випадку, якщо ви захочете змонтувати відеозапис знайденого уроку, то у вас можуть завантажитися інші ефекти. Через це користувачам важко вчитися монтажу у додатку. Програма має непотрібну функцію, яка заважає монтажу відео та забирає час. Наприкінці кожного проекту CapCut автоматично вставляє фрагмент фрагмент з інформацією, в якій програмі було змонтовано відео. На початку або перед експортом відео доводиться видаляти цей фрагмент вручну.

Зміни в останній версії Кап кут

  • Інформація відсутня
Автор:
Офіційний сайт: www.capcut.com
ID додатку: com.lemon.lvoverseas
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити CapCut для Android CapCut для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про CapCut!

Інші додатки в категорії