Secure VPN

Secure VPN 4.0.2

Secure VPN — надійний та компактний VPN-сервіс для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Інструмент максимально простий у використанні та не вимагає жодного налаштування. Щоб підключити ВПН необхідне лише одне натискання. Працює швидко та стабільно. Продукт розповсюджується на безкоштовній основі, але є можливість оформити VIP підписку, щоб отримати додаткові переваги.

За допомогою програми ви зможете безпечно та анонімно відвідувати будь-які джерела інформації в інтернеті, які з різних причин недоступні у вашій країні. Користувачеві доступна велика кількість серверів, розміщених у різних країнах світу. Всі вони гарантують високу пропускну здатність та максимально стабільну роботу. Більшість серверів безкоштовні, але є і платні (за підпискою), які забезпечують більш швидке з'єднання. Якщо ви звичайний користувач, то безкоштовних варіантів вам буде достатньо.

Користувач може вибрати будь-який сервер із запропонованих на власний розсуд. При цьому у додатку є функція авто-вибору найшвидшого варіанту. Також у налаштуваннях Secure VPN можна вручну вибрати програми, для яких вам потрібно використовувати ВПН. Застосунок має дуже зручний інтерфейс з приємним оформленням. З налаштувань — лише найважливіше та найнеобхідніше, щоб не перевантажувати інтерфейс. Також важливою перевагою є відсутність реєстрації.

Використовуючи Secure VPN, ви можете не переживати за свою конфіденційність та безпеку під час серфінгу в інтернеті. VPN шифрує ваше інтернет-з'єднання, щоб треті особи не могли відслідковувати вашу активність у мережі. Це дуже важливо, особливо якщо ви часто використовуєте загальнодоступні мережі Wi-Fi.

Зміни в останній версії

  • Додано більше серверів
  • Покращена продуктивність і стабільність VPN-з'єднання
  • Насолоджуйтесь блискавичною, безкоштовною VPN!
Автор:
ID додатку: com.fast.free.unblock.secure.vpn
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Secure VPN

Cackle

Інші додатки в категорії