TiviMate

TiviMate 5.0.0

TiviMate - відмінний плеєр для перегляду онлайн телебачення на пристроях Андроїд-TV. У вашому розпорядженні будуть сотні різних каналів, які можна дивитися на смарт-телевізорах. Перед початком користування програмою врахуйте, що це всього лише плеєр, і щоб дивитися на ньому телеканали, необхідно завантажувати плейлисти окремо.

Сьогодні вже мало кого здивуєш можливістю перегляду онлайн-телеканалів на Андроїд ТБ. З розвитком технологій почали з’являтися розумні пристрої, які дозволяють більше не платити щомісячну абонплату за кабельне або супутникове телебачення. Зараз, досить просто використовувати сучасний телевізор або ж спеціальну приставку, й у вашому розпорядженні будуть сотні різних телеканалів, в хорошій якості, без зависань чи гальмувань.

Але для цього необхідний надійний сервіс, який би забезпечував якісне з’єднання і міг працювати на пристрої з операційною системою Андроїд. Додаток TiviMate стане надійним помічником в цій справі. Він має сучасний інтерфейс і підходить навіть для великих екранів, тому ви без проблем зможете дивитися телеканали на смарт-телевізорах.

Сервіс може підтримувати одночасно кілька плейлистів, тому ви без проблем зможете відтворювати їх з одного меню. До кожного каналу тут представлена телепрограма на найближчий час. Якщо ви маєте якісь улюблені канали, просто занесіть їх в список обраних, і в подальшому, завжди будете мати до них більш простий і зручний доступ.

Також в меню програми є можливість обирати не лише канал, а конкретно розділ того, що ви хочете подивитися. Тут є каталог новин, мультфільмів, фільмів, музики, пізнавальних телеканалів та іншого. Просто оберіть потрібну категорію, і програма самостійно проаналізує тематику, щоб видати вам всі відповідні канали за запитом.

Додаток TiviMate має зручний користувацький інтерфейс, тому ви без проблем зможете розібратися в усіх тонкощах його роботи. З огляду на те, що цей сервіс запускається на приставках Android TV BOX, у вас буде можливість удосконалити практично будь-який телевізор і дивитися на ньому найулюбленіші фільми або телепередачі. Встановіть сервіс і насолоджуйтеся переглядом телеканалів в чудовій якості.

Зміни в останній версії

  • Поліпшення UI
  • Виправлення помилок
Автор:
ID додатку: ar.tvplayer.tv
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити TiviMate для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TiviMate!

Інші додатки в категорії