Kahoot!

Kahoot! 5.6.1

Kahoot! — безкоштовний додаток для Андроїд-пристроїв, що дозволяє створювати різноманітні вікторини для навчання в ігровій формі. Інструмент однозначно буде корисний для вчителів і викладачів, оскільки дозволяє істотно урізноманітнити процес навчання.

За допомогою програми ви можете не тільки створювати вікторини, але і проводити опитування, обговорення, робити тести. У вас є можливість самостійно вказувати кількість часу, протягом якого учні повинні виконати завдання, а також кількість балів.

Ключовою перевагою програми є те, що учні можуть використовувати свої смартфони з користю, відповідаючи на питання в Кахут. Таким чином ви значно підвищите інтерес до своїх уроків, відповідно й результат роботи буде кращим. Додаток можна використовувати не лише для роботи в класі, а й для дистанційного навчання, що дуже актуально в наш час.

Kahoot! також можна використовувати в якості розваги, наприклад, на будь-яких інтелектуальних вечірках. У додатку є багато вже готових вікторин, але ви без проблем можете створити власну всього за кілька хвилин.

Програма має дуже барвистий і функціональний інтерфейс. Завантажуйте, тестуйте, створюйте і вчіться із задоволенням. Не забувайте поділитися досвідом використання цього додатка з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії Кахут

  • Відкрийте для себе новий підхід до гри поодинці в кахутах з нашими динамічними ігровими режимами: «Висока вежа», «Холодіння мистецтва» і «Скарбниця». Настав час поринути у світ захоплюючого навчання!
Автор:
ID додатку: no.mobitroll.kahoot.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Kahoot! для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Kahoot!!

Інші додатки в категорії