Pull the Pin

Pull the Pin 0.129.1

Pull the Pin — безкоштовна гра в жанрі головоломки для гаджетів на базі Android. Гра здається дуже простою, проте це тільки на перший погляд, насправді ж вам доведеться бути дуже уважним та проявити кмітливість, щоб пройти всі представлені рівні.

Головна ціль: помістити всі різнокольорові кульки в горловину чогось схожого на пляшку, щоб вони висипались в спеціальну ємність внизу. Аби це сталось вам потрібно витягувати штифти в правильній послідовності. Інколи кульки бувають сірими, тому вам потрібно спершу змішати їх з кольоровими, а вже потім направляти вниз до резервуару. На деяких рівнях вам будуть заважати виконати місію квадратні бомби, проте ви легко з ними справитесь.

По ходу гри ви будете заробляти монети, проходячи рівні чи переглядаючи рекламу. Завдяки монетам ви зможете відкрити нові скіни. Pull the Pin має безліч рівнів, спочатку вони здаються простими та примітивними, а ось далі вам доведеться добре поворушити мізками, аби завершити рівень.

Pull the Pin має примітивну графіку, що характерна для цього жанру ігор. Керування дуже просте, тому не викличе труднощів навіть у дітей. Гра сподобається всім, хто любить головоломки та хоче проявити свій інтелект.

Зміни в останній версії

  • Оскільки ми любимо наших гравців, ми пропонуємо вам більше способів заробити смачність.
  • Pin Pullers обов'язково зберіть ключі, заховані на рівнях. Вони дозволять вам отримати чудові призи!
  • Обов'язково заходьте щодня, щоб отримати ще більше смакот.
Автор:
ID додатку: com.maroieqrwlk.unpin
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Pull the Pin
Cackle

Інші додатки в категорії