3X VPN

3X VPN 3.1.362

3X VPN — безкоштовний додаток, за допомогою якого ви зможете відкривати заблоковані сайти і підвищити свою безпеку під час перебування в Інтернеті. Використовуючи цей VPN на своєму Андроїд-пристрої, ви зможете безперешкодно серфити в Інтернеті з абсолютною гарантією конфіденційності.

Інструмент працює за стандартним принципом — змінює вашу IP адресу на будь-яку іншу, що забезпечує повну анонімність. Користувачеві доступна величезна кількість серверів з різних країн світу. Ви можете самостійно перемикатися між країнами необмежену кількість разів. Скористайтеся IP адресою Франції, Німеччини, Польщі, Китаю, Бразилії та багатьох інших країн. Таким чином ви отримуєте необмежені можливості для серфінгу в Інтернеті.

Все, що вам потрібно — вибрати необхідний сервер, а всю роботу зробить 3X VPN. Додаток має досить простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому ви відразу розберетеся, що до чого. Слід зазначити, що в додатку присутні і платні сервери, які будуть доступні тільки після підписки або ж після перегляду реклами.

Завантажуйте 3X VPN на свій смартфон і відчуйте повну свободу дій. Відкривайте заблоковані сайти і контент максимально швидко з цим високошвидкісним ВПН-інструментом. Єдиним мінусом додатка є наявність реклами, яка часом заважає комфортно його використовувати.

Зміни в останній версії

  • Оптимізовано досвід користувача.
Автор:
ID додатку: com.free.unlimited.lemon.vpn
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
3X VPN

Cackle

Інші додатки в категорії