Guard My Web

Guard My Web 1.5.8

Guard My Web Adblock VPN — потужна програма, що блокує рекламу в різних браузерах, іграх, а також додатках і захищає вашу приватність через VPN. Для використання не потрібна наявність root-прав. Завантажуйте додаток на свій пристрій і зробіть онлайн життя максимально комфортним. Для використання всього функціоналу програми можна оформити підписку.

Якщо вас всюди переслідує набридлива реклама і ви хочете від неї позбутися, тоді терміново завантажуйте цю програму. Програма блокує практично всю рекламу! Завдяки цьому софту ви із задоволенням можете серфити в Інтернеті, не натикаючись на постійні рекламні банери. У це складно повірити, але додаток підтримує понад 500 браузерів. Впевнені, що ваш браузер обов'язково буде в цьому списку.

Крім цього, слід зазначити, що Guard My Web Adblock VPN гарантує своїм користувачам повну анонімність, безпеку і захист приватності. Додаток приховує реальну IP адресу користувача, до того ж можна вибрати країну виходу в мережу (доступні Німеччина, Франція). Навіть у відкритих мережах ви будете знаходиться в стовідсоткової безпеці, оскільки додаток шифрує дані.

Весь інтернет-трафік контролюється через спеціальний локальний VPN-канал в пристрої. Дані аналізуються без участі сторонніх VPN-серверів, оскільки додаток містить власний вбудований локальний VPN-сервер. 

Зміни в останній версії

  • Ребрендинг програми на Guard My Web
Автор:
ID додатку: com.mobisoft.webguard
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Guard My Web для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Guard My Web!

Інші додатки в категорії