ESET Mobile Security

ESET Mobile Security 9.0.32.0

ESET Mobile Security & Antivirus — ідеальне рішення для ваших Android-пристроїв, яке забезпечує захист від вірусів, фішингу, SMS-загроз і іншого шкідливого коду. До складу мобільного додатку входять такі функції, як антивірус, антикрадій, антифішинг, антиспам і безпека системи. ESET NOD32 Mobile Security підтримується смартфонами і планшетами, але залежно від пристрою користувачам доступний конкретний набір функцій програми. Наприклад, антикрадій і фільтрація SMS недоступні для планшетів, оскільки вони не підтримують роботу з дзвінками і надсиланням SMS-повідомлень. Крім того, частину функцій можна розблокувати тільки покупкою за невелику суму преміум-ліцензії.

У ESET NOD32 Mobile Security функція антивіруса дозволяє відсканувати ваший пристрій одним з трьох рівнів перевірки — швидким, інтелектуальним або глибоким. Антивірус також має класичний захист у режимі реального часу, підтримуються хмарні технології, а також виявлення небажаних і небезпечних додатків. Сканування загроз за розкладом і автоматичне оновлення антивірусних баз працює тільки з  преміум-ліцензією, тому користувачам безкоштовної ліцензії потрібно вручну виконувати ці завдання на свій розсуд.

Функція антикрадій — це захист вашого мобільного пристрою від несанкціонованого доступу. Якщо ви втратили смартфон або його вкрали, то за допомогою ESET NOD32 Mobile Security можна виконувати такі дії, як блокування пристрою за допомогою SMS-повідомлення та виявлення пристрою через GPS. Очищення пам’яті, автоматичне блокування пристрою при увімкненні неавторизованої SIM-карти і відправка повідомлень на надійний запасний номер телефону доступні тільки для преміум-передплатників.

Серед інших корисних функцій, які можна розблокувати преміум-підпискою — функція фільтрації викликів і SMS-антиспам, які блокують вхідні SMS та MMS, а також вхідні та вихідні дзвінки на базі створених правил. Антифішинг захищає вас від відвідувань фішингових сайтів, які можуть викрасти ваші особисті дані (логін і пароль, інформацію про банківські реквізити та інше). Антифішинг підтримується майже всіма відомими браузерами для Android і інтегрується в них за замовчуванням. Остання преміум-функція в ESET NOD32 Mobile Security — перевірка безпеки, яка дозволяє контролювати і змінювати ключові параметри пристрою, а також дозволи для встановлених додатків, захищаючи систему від загроз безпеці.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.eset.ems2.gp
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити ESET Mobile Security для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ESET Mobile Security!

Інші додатки в категорії