Simplenote

Simplenote 2.29

Simplenote — простий у використанні безкоштовний додаток для створення нотаток на вашому смартфоні. Це кросплатформний застосунок, тому ви з легкістю зможете синхронізувати свої записи на всіх пристроях. Головною перевагою інструменту є «чистий» і простий у використанні інтерфейс.

В застосунку ви можете робити різні нотатки, створювати списки справ, планувати поїздки та просто фіксувати свої ідеї. Це цифровий блокнот у вашому смартфоні з усім необхідним функціоналом та ще й завжди під рукою. Програма стане незамінним помічником як у повсякденному житті, так і в організації робочого процесу.

Із ключових особливостей слід відзначити: можливість закріплювати важливі нотатки; швидкий пошук по створених нотатках; можливість структурувати нотатки за тегами та сортувати записи за різними параметрами. Також слід згадати про функцію Markdown, яка дозволяє додавати стилі до нотаток. Створеними нотатками легко можна поділитися з іншими користувачами.

Щоб створити нову нотатку, просто натисніть на синій кружечок в нижньому правому куті екрана. Для створення запису можна вибирати розмір шрифту (представлено 5 варіантів розміру). Також ви можете надати своїм нотаткам компактного вигляду на екрані, вибравши відповідний параметр в налаштуваннях. Завантажуйте Simplenote на свій Андроїд-пристрій та будуйте сміливі плани на майбутнє.

Зміни в останній версії

  • Виправлено випадковий збій для пристроїв Samsung.
  • Виправлено повторювані проблеми «Додаток не відповідає».
Автор:
ID додатку: com.automattic.simplenote
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Simplenote для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Simplenote!

Інші додатки в категорії