Collabora Office

Collabora Office 21.11.6.1

Collabora Office — потужний безкоштовний офісний продукт з відкритим вихідним кодом на базі LibreOffice для пристроїв з ОС Android. Офісний пакет підтримує всі основні формати документів, електронних таблиць і файлів презентацій, з якими ви легко можете працювати на своєму девайсі.

Використовуючи цей редактор, ви без проблем зможете переглядати, створювати і редагувати документи у форматах OpenDocument (.odt, .odp, .ods, .ots, .ott, .otp), Microsoft Office 2007/2010/2013/2016/2019 (. docx, .pptx, .xlsx, .dotx, .xltx, .ppsx) і Microsoft Office 97/2000 / XP / 2003 (.doc, .ppt, .xls, .dot, .xlt, .pps).

Ключовими перевагами пакету є: відкритий вихідний код, можливість спільного редагування документів, а також відмінна підтримка форматів офісних файлів.

Collabora Office відмінно підходить не лише для особистого використання, але і для підприємств, яким потрібен потужний офісний пакет, який захищає їх конфіденційність і дозволяє зберігати повний контроль над корпоративними даними.

Додаток має простий у використанні мінімалістичний інтерфейс, який ніяким чином не відволікає від роботи. Завантажуйте редактор на свій Андроїд-пристрій і зробіть роботу більш комфортною.

Зміни в останній версії Колабора Офіс

  • Покращено досвід використання та виправлено помилки.
Автор:
ID додатку: com.collabora.libreoffice
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Collabora Office для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Collabora Office!

Інші додатки в категорії