Google Sheets

Google Sheets 1.23.482.00

Google Sheets – програма, яка дозволить вам працювати з будь-якими таблицями, вносити і редагувати дані, а також відкривати загальний доступ до одного файлу. Програма запускається без підключення до інтернету. Тут вбудовані всі необхідні функції, які існують у схожому, стандартному сервісі Ексель.

У нинішній час багато хто вже звик працювати на ходу. В умовах життя в мегаполісах, люди витрачають по кілька годин на день на добирання до місця роботи або навчання. Щоб не втрачати даремно таку кількість часу, деякі вважають за краще займатися офісними справами прямо в транспорті. Якщо за родом діяльності ви часто стикаєтеся з таблицями, спробуйте додаток Google Sheets.

Це зручний сервіс, яким користуються вже мільйони людей по всьому світу. У нього можна завантажувати таблиці, спочатку зроблені в програмі Excel, і редагувати на свій розсуд. Всі дані, а також графіки та діаграми, правильно відобразяться в додатку, і ви без проблем зможете внести свої правки, а потім зберегти документ на мобільний гаджет.

Програма дозволяє відкривати загальний доступ до файлів, і працювати з ними декільком людям одночасно. В ячейках можна залишати коментарі для колег, і вони, в свою чергу, зможуть відповідати вам на них, і таким чином, обговорювати робочі питання буде трохи простіше, а головне зрозуміліше.

Додаток має вигляд стандартних таблиць. Ви зможете сортувати дані, використовувати формули для обчислення потрібних чисел, а також просто вносити значення в ячейку. Всі зміни будуть автоматично збережені, так що вам не варто турбуватися про втрату важливої ​​інформації через раптове відключення пристрою або інші непередбачені обставини.

У програмі Google Sheets можна створювати різні графіки, діаграми, і інші подібні дані. Всю інформацію дозволено не тільки зберігати в пам’ять гаджету, але і відразу ж пересилати електронною поштою. Додаток має дуже простий інтерфейс, і якщо ви хоч раз стикалися по роботі з таблицями, то розібратися в цьому сервісі для вас не складе абсолютно ніяких труднощів.

Всі файли будуть зберігатися і відображатися в меню програми, і ви зможете впорядкувати їх зручним для себе способом, наприклад за алфавітом або датою зміни. Для роботи додатку не потрібне підключення до мережі, так що у вас буде можливість працювати з ним, де і коли зручно. Встановіть цей сервіс на свій мобільний гаджет, і у вашому смартфоні або планшеті оселиться надійний помічник для роботи з таблицями.

Зміни в останній версії Google Таблиці

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.google.android.apps.docs.editors.sheets
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Google Sheets для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Google Sheets!

Інші додатки в категорії