Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer 4.8.18.3

Car Parking Multiplayer — більше, ніж просто парковка. Це безкоштовна багатокористувальницька гра-симулятор для пристроїв на базі Android, де ви повинні показати майстерність водіння та вміння паркуватись. Все це потрібно робити дуже акуратно, аби не потрапити в аварію і не завалити рівень.

У вашому розпорядженні більше 70 найкрутіших тачок різних моделей (евакуатор, пікап, вантажні автомобілі, спортивні й класичні авто), тому сумувати точно не доведеться. Окрім того, ви можете вибирати водія із запропонованих варіантів (є і жінки, і чоловіки). Гра має безліч цікавих рівнів, спеціально розроблених для багатокористувальницьких змагань. Також є вбудований чат, де ви зможете поспілкуватися зі своїми друзями по ходу гри.

Для керування авто у вас буде віртуальний руль, педалі газу, гальма та зчеплення, ручна коробка передач й можливість швидко перемикатися між камерами. Вам потрібно дотримуватись правил дорожнього руху, не наїжджати ні на що, не збивати та ще й вкладатися у відведений час. Якщо ж ви не встигнете — рівень провалено. Також в грі є режим вільної їзди, на випадок, якщо вам набридне притримуватись правил.

Графіка в Car Parking Multiplayer досить непогана, локації добре промальовані. Особливої уваги заслуговують деталі в авто, все відтворено дуже реалістично.  Гра має простий, але водночас дуже насичений геймплей. Поведінка техніки дуже реалістична, тому ви відчуєте себе справжнім водієм.

Зміни в останній версії Кар паркінг мультиплеєр

  • Нові звуки автомобілів
  • Нові автомобілі
  • Нове середовище
  • Невеликі виправлення
Автор:
ID додатку: com.olzhas.carparking.multyplayer
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Car Parking Multiplayer для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Car Parking Multiplayer!

Інші додатки в категорії