Київ Цифровий

Київ Цифровий 2.16.1

Київ Цифровий — місто у вашому Андроїд-смартфоні. Це дуже корисний додаток як для мешканців, так і для гостей Києва. З його допомогою ви можете сплачувати онлайн за проїзд у міському транспорті та паркування, дізнаватися актуальну інформацію про роботу комунальних служб у вашому будинку й слідкувати за подіями міста. Також застосунок сповіщує киян про наявність та відбій повітряної тривоги у місті та надає мапу укриттів. Це далеко не весь перелік можливостей, тому обов’язково встановлюйте додаток і знайомтеся з функціоналом. Застосунок абсолютно безкоштовний та не містить реклами, тому користуватися ним — одне задоволення.

Інструмент має потужний функціонал і при цьому максимально зручний у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Всі можливості додатку зручно розприділені по категоріях: Міський транспорт, Сервіси водія, Безпека, Корисні мапи, Свідчення громадян, Допомога, Здоров’я, Офіційна інформація.

Кожна категорія містить різну кількість підкатегорій. Наприклад, категорія «Корисні мапи» містить 6 підкатегорій: Хліб, Вода, Продукти, АЗС, СТО, Товари та послуги. Вибравши будь-яку підкатегорію ви отримаєте вичерпну інформацію з адресами розміщення сервісів/ магазинів, годинами роботи, наявністю товару і т.д. 

Завантажуйте Київ Цифровий та отримайте доступ до важливих міських сервісів та послуг безпосередньо зі свого смартфона. Щоб почати користуватися застосунком, необхідно пройти процедуру реєстрації. Для цього необхідно лише вказати номер телефона, на який прийде код підтвердження. Після введення коду в необхідне поле ви матимете змогу використовувати весь функціонал програми.

Зміни в останній версії

  • Підготувалися до ваших весняних поїздок містом. Додали станції фунікулера на мапу «Руху транспорту», а для метро — виходи зі станцій та ліфти.
  • Тепер увесь комунальний транспорт як на долоні. Знаходьте потрібні станції та маршрути й додавайте в обране, щоб мати їх під рукою.
Автор:
ID додатку: com.kyivdigital
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська
Завантажити Київ Цифровий для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Київ Цифровий!

Інші додатки в категорії