Lords Mobile

Lords Mobile 2.37

Lords Mobile – чудова глобальна масова стратегія, яка об'єднала десятки мільйонів гравців у всьому світі. Для того, щоб пробитися на верхні позиції рейтингу цієї гри, вам знадобиться докласти максимум зусиль: залучити унікальних Героїв, підготувати незламне військо і побудувати власне королівство. Ви будете боротися проти гідних суперників, перемогти яких буде не просто.

Правила гри настільки прості, що не вимагають тривалого часу, щоб влитися в захоплюючий ігровий процес. Будуйте надійний замок, захищений потужними стінами і хитрими пастками. Проявляйте навички великих полководців, збираючи Героїв, що володіють унікальними характеристиками. При цьому, не забувай грамотно проводити розвідку для пошуку слабких місць в обороні ворога. В вашому королівстві всі повинні грати за вашими правилами. Світ належить сильним стратегам, які нічого не бояться.

Якщо ви вважаєте, що один в полі не воїн, об'єднуйтеся з друзями і разом боріться проти численних ворогів. Заявляйте свої права на трон і беріть участь в битві Імператорів. Разом, ви – незламна армія, яка приведе імперію до слави і перемоги.

Найцікавішим моментом, що потребує особливої ​​уваги, є можливість наймати і вдосконалювати героїв, кожен з яких володіє унікальними характеристиками. Для того, щоб армія була наймогутнішою Імператору необхідно розробляти переможні стратегії, купувати спорядження, створювати інноваційні технології. Загалом, в Lords Mobile, все як у справжньому житті. Хочеш бути Володарем – перемагай.

Ще однією особливістю гри є можливість самостійно обирати свій шлях. Хочете, підсилюйте одного Героя і давайте йому право відстоювати інтереси Королівства, а хочете – об'єднуйте Героїв в команди, які миттєво владнають проблеми з вашими ворогами. Грайте разом з іншими учасниками або тренуйте навички самостійно.

Вам і тільки вам належить право на трон, яке можна узаконити, вигравши битву Імператорів і ставши мудрим правителем або нещадним тираном.

Зміни в останній версії

- Нова подія: Королівські завдання (відкриється на 10 рів. Замку)
- Виконуйте завдання і отримуйте очки події і нагороди, враховуючи особливу нагороду місяця: Колесо технології! Отримайте [Золоту перепустку] і відкрийте ще більше нагород!
(Ознайомтеся з подробицями у грі).
- Після Періоду обмеження нові Королівства будуть Частково закриті (лише деякі гравці зможуть мігрувати в них), (Натисніть [i] на карті світу для отримання дод. інфо).
- Подарунки за вхід тепер оновлюються після 21 дня.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.igg.android.lordsmobile
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Lords Mobile
Cackle

Інші додатки в категорії