Lords Mobile

Lords Mobile 2.43

Lords Mobile – чудова глобальна масова стратегія, яка об'єднала десятки мільйонів гравців у всьому світі. Для того, щоб пробитися на верхні позиції рейтингу цієї гри, вам знадобиться докласти максимум зусиль: залучити унікальних Героїв, підготувати незламне військо і побудувати власне королівство. Ви будете боротися проти гідних суперників, перемогти яких буде не просто.

Правила гри настільки прості, що не вимагають тривалого часу, щоб влитися в захоплюючий ігровий процес. Будуйте надійний замок, захищений потужними стінами і хитрими пастками. Проявляйте навички великих полководців, збираючи Героїв, що володіють унікальними характеристиками. При цьому, не забувай грамотно проводити розвідку для пошуку слабких місць в обороні ворога. В вашому королівстві всі повинні грати за вашими правилами. Світ належить сильним стратегам, які нічого не бояться.

Якщо ви вважаєте, що один в полі не воїн, об'єднуйтеся з друзями і разом боріться проти численних ворогів. Заявляйте свої права на трон і беріть участь в битві Імператорів. Разом, ви – незламна армія, яка приведе імперію до слави і перемоги.

Найцікавішим моментом, що потребує особливої ​​уваги, є можливість наймати і вдосконалювати героїв, кожен з яких володіє унікальними характеристиками. Для того, щоб армія була наймогутнішою Імператору необхідно розробляти переможні стратегії, купувати спорядження, створювати інноваційні технології. Загалом, в Lords Mobile, все як у справжньому житті. Хочеш бути Володарем – перемагай.

Ще однією особливістю гри є можливість самостійно обирати свій шлях. Хочете, підсилюйте одного Героя і давайте йому право відстоювати інтереси Королівства, а хочете – об'єднуйте Героїв в команди, які миттєво владнають проблеми з вашими ворогами. Грайте разом з іншими учасниками або тренуйте навички самостійно.

Вам і тільки вам належить право на трон, яке можна узаконити, вигравши битву Імператорів і ставши мудрим правителем або нещадним тираном.

Зміни в останній версії

- Подарунок входу (1-ий вхід): 10 медалей Пегаса Сейя
- Нове випробування: Вивільнення космо, прикраса фортеці: Золоте Святилище, Святий магазин.
- Нова система аватарів: натисніть на портрет лідера зліва зверху> іконка аватара
- Покращено меню лідера
- Меню розміщення героїв: оптимізовано відображення героїв за типами військ. Включаючи: редагування військ і настінне розташування
- Оновлення Великого Ука: оптимізовано назва монстра військово-промислового комплексу на деяких мовах.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.igg.android.lordsmobile
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Lords Mobile
Cackle

Інші додатки в категорії