Talking Tom Hero Dash

Talking Tom Hero Dash 4.6.2.6177

Talking Tom Hero Dash — захоплюючий нескінченний ранер для смартфонів та планшетів з ОС Андроїд. Веселий біг з перешкодами, різні світи і локації, улюблені персонажі, багато екшену, яскрава 3D графіка та динамічний геймплей — все є у цій грі. Розповсюджується безкоштовно, але містить рекламу. Не потребує реєстрації.

У цій грі геймеру належить відправитися у захоплюючу подорож з усім відомим Томом і його друзями. Вам необхідно керувати Томом і постаратися зібрати якнайбільше золотих монет та інших бонусів. Завдання ускладнюється наявністю величезної кількості перешкод на вашому шляху. Різноманітність перешкод просто вражає: машини, автобуси, потяги, різні блоки, трампліни та багато іншого.

При цьому головними вашими суперниками та перешкодами будуть підступні єноти, які викрали подругу Тома — Анджелу. Том будь-що хоче звільнити подругу. Для цього необхідно якомога якісніше збирати золото, ретельно ухилятися від перешкод і, звичайно ж, боротися із лиходіями-єнотами. Будьте швидким і маневреним одночасно, тільки так можна здобути перемогу у забігу.

Керування в Talking Tom Hero Dash стандартне і нічим не відрізняється від керування в подібних іграх. Просто торкніться екрана ліворуч або праворуч, щоб рухатись у потрібному напрямку. Щоб стрибнути, потягніть пальцем вгору по екрану. Щоб пригнутися та пройти під перешкодою — пальцем униз. Ви також можете робити ефектні піруети у повітрі. За зібрані у грі ресурси ви можете покращувати свого персонажа та купувати йому всякі цікаві штуки, наприклад транспорт, нові скіни тощо.

Напевно, основною перевагою цього ранера є нереально динамічний геймплей. Тут у вас не буде права на помилку — треба бути дуже спритним та швидким. Завантажуйте гру на свій пристрій та перевірте свою реакцію.

Зміни в останній версії

  • Виправлення помилок та незначні покращення геймплею.
Автор:
ID додатку: com.outfit7.herodash
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Talking Tom Hero Dash для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Talking Tom Hero Dash!

Інші додатки в категорії