Sonic Forces

Sonic Forces 4.23.0

Sonic Forces — це безкоштовна багатокористувацька гра в жанрі гонок для мобільних пристроїв з системою Android від компанії Sonic Team. У грі ви змагатиметеся зі своїми суперниками у швидкості. Вам потрібно буде обігнати своїх супротивників та прибігти до фінішу першим, граючи за одного з найпопулярніших героїв всесвіту Соніка.

Кожна карта в грі складається з чотирьох смуг для руху, якою герої гри біжать до фінішу. Щоб дістатися найшвидше, вам потрібно вчасно ухилятися від перешкод. Якщо ухилятися не виходить, то ви будете втрачати кільця і ​​різко сповільнюватися. Кільця вам знадобляться, оскільки вони збільшуватимуть вашу швидкість пересування до максимального рівня. Вам на шляху будуть траплятися спеціальні предмети, в яких буде одна з трьох суперздібностей. Активуючи їх, ви прискорюватимете свою швидкість пересування, або нейтралізуватимете ваших суперників, уповільнюючи або зупиняючи їх на деякий час. За перемогу в гонці вам будуть нараховуватися кубки в залежності від зайнятого місця. Кубки у грі виступають як рейтинг і потрібні для того, щоб підбирати суперників. Чим більше у вас кубків, тим досвідченіші та вміліші гравці будуть з вами грати.

Гонка має низький поріг входження, оскільки має зручний і простий дизайн інтерфейсу. Завдяки вдалому розташуванню всіх кнопок і панелей новим користувачам не знадобиться багато часу на освоєння інтерфейсу, і вони зможуть швидко розпочати ігровий процес. Sonic Forces має функцію, яка дозволяє вам за перегляд реклами отримувати внутрішньоігрові бонуси. Наприклад, після проходження рівня, ви маєте можливість подвоїти отримані нагороди, а в головному меню за перегляд реклами ви можете отримати внутрішньоігрову валюту.

Гра вимагає високої продуктивності мобільного пристрою через високе навантаження на процесор і оперативну пам'ять пристрою і слабку оптимізацію. Через це користувачі зі слабкими смартфонами та планшетами не можуть насолоджуватися грою без втрати якості та кадрів за секунду. Якщо у користувача буде недостатня кількість оперативної пам'яті, гра згортатиметься і вимикатиметься, а ігровий прогрес буде втрачено. Sonic Forces оптимізована під невелику кількість пристроїв. Через це кількість потенційних гравців зменшується, оскільки не кожен може зіграти в неї.

Зміни в останній версії Сонік форсес

  • У грі з'явилися бонусні завдання. Це ще один спосіб зібрати ексклюзивні карти персонажів і розблокувати чудових бігунів!
  • Відчуй дух свята разом зі Сніжним Соником: він звалиться на голову суперникам, наче снігова куля, а його три нові атаки налякають ворогів до мурашок.
  • Окрім того, ми повертаємо колишніх зимових персонажів. Розблокуй знаменитих Санту Біга, Різдвяну красуню Емі, Лускунчика Сільвера та Ельфа Класичного Соніка!
Автор:
ID додатку: com.sega.sprint
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Sonic Forces для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Sonic Forces!

Інші додатки в категорії